• بسته بندی اثاثیه منزل
 • بهترین باربری اصفهان
 • اسباب کشی آسان
 • ماشین حمل اثاث
 • تعرفه حمل اثاثیه
 • وحید بار برای بسته بندی اسباب و وسیله های منازل و اداره ها  سعی می کند از بهترین کارتن ها استفاده کند ، کارتن هایی که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و در اثر جابه جا شدن و ضربه پاره نشده و سبب آسیب دیدن به وسیله های داخل کارتن نشود.

  هم چنین  در زمان بسته بندی کردن وسایل از چسب های پهن و محکم استفاده می کنیم و کارتن ها را با چسب به صورت محکم چسب مبزنیم .

  در بعضی مواقع نیز برای وسایل چینی و شکننده که در بار وجود دارد از پلاستیک  های حباب دار استفاده می کنیم .

  بسته بندی اصولی و استاندارد اسباب و وسایل باعث  می شود که از پاره شدن کارتن جلوگیری کند و این خود باعث می شود که به کار اسباب کشی سرعت بخشد و کارکنان راحت تر بتوانند کارتن ها را جا به جا کنند و اسباب کشی در مدت زمان کوتاه تری انجام گیرد . بسته بندی مناسب اسباب و وسایل باعث می شود از اتلاف وقت جلوگیری کند .

  البته باید این نکته را نیز  متذکر شد که اسباب کشی برای وسایل مختلف متفاوت است و در اسباب کشی وسایل شکننده و خرده ریز ها باید دقت زیادی کرد . در اسباب کشی وسایل شکننده و چینی ها باید حتما از پلاستیک های حباب دار استفاده کرد و از کارتن های مقاوم استفاده کرد .

  مردم اصفهان این روزها از خدمات شرکت های  باربری بسیار استفاده می کنند ما برای حمل بار در اصفهان و حمل اثاثیه منزل اصفهان به شما شرکت باربری وحید بار را توصیه می شود .

  لارم به ذکر است که بدانید اصول بسته بندی حرفه ای  را رعایت کردن در اسباب کشی مهم ترین اصلی است که در اسباب کشی به کار بردن آن از اهمیت بالایی برخودار است.

  ما مفتخر هستیم که طی خدماتی که توانسته ایم به مشتریان خود در شهر اصفهان ارائه دهیم به عنوان بهترین شرکت اسباب کشی در اصفهان شناخته شویم و خدماتی مطلوب را به همشهریان خود ارائه دهیم.

  عرفان بار سعی کرده است برای رضایت خاطر مشتریان در زمینه ی اسباب کشی از بهترین بسته بندی استفاده کند چرا که  بسته بندی درامر اسباب کشی بسیار مهم است و در واقع رکن اساسی یک اسباب کشی موفقیت آمیز در گرو بسته بندی درست است و بسته بندی نیز مستلزم استفاده از کارتن های مقاوم ، پلاستیک های حباب دار و چسب های پهن است .

  هم چنین ما برای اسباب کشی و جابه جایی وسایل از پرسنلی که در این زمینه خبره هستند و از  تجربه و مهارت کافی برخوردار هستند استفاده می کنیم .از دیگر نکته هایی که ما را به بهترین شرکت اسباب کشی در اصفهان تبدیل کرده است ، بهره مند بودن از کارکنانی است که علاوه بر داشتن مهارت و تجربه در زمینه اسباب کشی دراصفهان  خوش اخلاق نیز هستند .

  شرکت عرفان بار در قبال کلیه خدماتی باربری که ارائه  میدهد  به مشتریان خود ضمانت داده  و این باعث شده است که مشتریان با خیال راحت و آسوده کار جابه جایی و اسباب کشی خود را به ما محول کنند و به ما بسپارند .

  ما سعی کردیم برای همشهریان خود در اصفهان در زمینه ی حمل اثاثیه منزل اصفهان و اسباب کشی اصفهان بهترین خمات را ارائه دهیم و بهترین قیمت ها را برای مشتریان خود در نظر گرقفته ایم .

  هدف وحیدبار کسب رضایت مشتریان است و ما تمام تلاش خود را به کار برده ایم که به بهترین باربری در اصفهان تبدیل شویم  و پشتوانه ی اعتبار ما فعالیتی  است که به واسطه ی کار کسب کرده ایم .

  همه ی ما اصفهانی ها حداقل برای  یک بار هم که شده است  تجربه ی اسباب کشی در اصفهان را تجربه کرده ایم و می دانیم که اسباب کشی کاری  بسیار سخت و زمان بری  است و با خود خستگی های زیادی به همراه دارد، عرفان بار همراه شماست تا به شما کمک کند که یک  اسباب کشی راحت را تجربه کنید .

  برای اسباب کشی بهتر است که وسایلی که کهنه و قدیمی  و به درد نخور است را به دور بریزیم چرا که وسایل اضافی را حمل و نقل و جابه جا کردن کاری گزاف و بیهوده است پس بهتر است از دست وسایل اضافی راحت شویم ، این کار حتی به زمان هم کمک  کرده و باعث می شود کار اسباب کشی در زمان کمتری انجام شود .

  پس برای یک اسباب کشی راحت بهتر است از دست وسایل اضافی و به درد نخور راحت شویم .

  از دیگر کارهایی که برای یک اسباب کشی راحت می توان انجام داد کمک گرفتن از شرکت های باربری است که در این زمینه از تجربه و مهارت کافی برخوردار هستند ، استفاده از یک شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان به شما کمک می کند تا بتوانید یک اسباب کشی راحتی را داشته باشید .

  ما به شما پیشنهاد میکنیم برای یک اسباب کشی راحت و آسان و بدون دغدغه و با خیالی راحت از یک شرکت  اسباب کشی در اصفهان کمک بگیرید .

  انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی یکی از مهم ترین قسمت حمل و جا به جایی اثاثیه است .که انتخاب وسیله ی مورد نیاز برای اسباب کشی توسط کارشناس شرکت خدمات باربری با توجه به وسیله ها و حجم و وزن اثاثیه ها مشخص می شود .وسیله هایی که وزن زیادی دارند را با ماشین های بزرگ جابه جا می کنند و وسیله های شکستنی را بهتر است با وانت یا نیسان جا به جا کنیم .

  از وظایف شرکت خدمات باربری ارسال ماشین حمل بار به مکان مورد نظر است .

  ماشین های حمل بار باید مجهز به نرده های آهنی باشد.

  همچنین بسیاری ازاین ماشین ها برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل و اثاثیه از موکت ، پتو به عنوان محافظ در بین اسباب و اثاثیه، کف و دیوارها استفاده می کنند .سر پوشیده بودن و سقف داشتن ماشین حمل بار هم بسیار مهم است .

  ماشین های حمل بار به دو دسته تقسیم می شوند ؛ ماشین های بزرگ و ماشین های کوچک

  ماشین های بزرگ شامل تریلی و کامیون است.

  ماشین های حمل بار کوچک عبارتند از : وانت بار ، نیسان بار و خاور

  شرکت خدمات باربری  عرفان بار  که در استان اصفهان در زمینه ی اسباب کشی اصفهان در حال فعالیت است انواع ماشین های حمل بار را دارد و خدمات باربری خود را به مشتریان خود ارائه می دهد .هدف ما آسودگی خیال مشتری در زمان جابه جایی وسایل و اثاثیه است .

  همیشه بر سرتعرفه های حمل بار میان مشتری و شرکتی که ارائه دهنده ی خدمات باربری است  ، اختلاف نظر وجود دارد ، تعرفه های شرکت وحیدبار که به عنوان شرکت اسباب کشی در اصفهان در حال فعالیت است مطابق با استاندارهای و تعرفه ی اتحادیه ی باربری و اتوبار است .

  سعی ما در طی چند سال فعالیت در زمینه ی باربری رضایت مشتریان از خدماتی است که عرفان بار ارائه می دهد و تمام تلاش ما این بوده است که بتوانیم بهترین خدمات را با بالاترین درجه ی کیفیت به مشتریان خود ارائه دهیم .

  شرکت باربری ما که به عنوان یک شرکت حمل بار در اصفهان در حال فعالیت است همواره تلاش کرده است که از بهترین کارگران که در زمینه ی حمل بار متبحر هستند ، استفاده کند و قیمت ها براساس تعرفه های تصویب شده باشد .

  ادامه مطلب


  وحیدبار اصفهان با کارآزموده ترین کارگر اسباب کشی در اصفهان راحت ترین حمل اثاثیه منزل را برای شما به ارمغان می آورد

  09139779516

  حمل بار و اثاثیه منزل یه کار تخصصی میباشد

  که هم خاور یا کامیونت مخصوص اینکار باید باشد و هم کارگرآنبه این معنا که دیواره های خاورها باید کاملا موکت کاری شده باشند و حداقل 40 تا پتو برای جلوگیری از آسیب دیدگی و شکستگی داخل خاور موجود باشد

  کارگر اسباب کشی

  کارگر اسباب کشی در اصفهان هم باید متخصص اینکار باشد به این دلیل که هم بتواند وسایل حساس و شکستنی حمل کند

  و هم وسایل حجیم و سنگین از قبیل ساید، گاوصندوق، پیانو و شیشه ناهارخوری و مبلمان را جابجا نماید.

  در هر نقطه از اصفهان باشید فقط یک تماس با ما فاصله دارید.

  09139779516

  ادامه مطلب


  تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی با پکیج کامل لوازم بسته بندی


  تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی و لوازم بسته بندی برای اسباب کشی به ما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن کلیه اثاثیه و وسایل منزل خود را بسته بندی کنیم. اگر از تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی حمل و نقل وحید استفاده کنیم هیچ اثاثیه بدون بسته بندی باقی نمی ماند زیرا وحید بار برای بسته بندی هر نوع اثاثیه از لوازم بسته بندی برای اسباب کشی مخصوص خود استفاده می کند. برای مثال با استفاده از تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی به راحتی می توانید:

  ظروف شکستنی و لوازم حساس
  وسایل تزئینی
  شیشه و آینه
  انواع لباس اعم از لباس های شب , مجلسی و کت شلوار
  مبلمان و انواع کمد و بوفه
  رختخواب
  و …
  را به خوبی بسته بندی نمایید. توصیه می کنیم برای داشتن یک اسباب کشی آسان و امن از بهترین تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی استفاده کنید. برای تهیه تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی و انواع لوازم بسته بندی وسایل برای اسباب کشی با شرکت های باربری تماس بگیرید.

  09139779516
  تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی استاندارد
  از مهم ترین لوازم و تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی می توان به:

  کارتن حمل بار 5 لایه برای اسباب کشی
  رگال لباس و کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس
  انواع بابل رپ یا ضد ضربه ها
  استرچ رپ یا سلفون و پلاستیک های حباب دار
  چسب پهن و محکم
  به همراه سایر تجهیزات بسته بندی و حمل اثاثیه منزل برای اسباب کشی و لوازم بسته بندی برای اسباب کشی شامل ماژیک , برچسب و لیبل و … اشاره کرد.

  لوازم بسته بندی برای اسباب کشی با حمل و نقل وحید
  اتوبار و باربری وحید بار کلیه لوازم بسته بندی برای اسباب کشی مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می دهد.  این شرکت انواع کارتن حمل بار 5 لایه با مقاومت بالا را برای بسته بندی وسایل حساس ارائه می نماید. قیمت مناسب تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی وحیدبار و کیفیت بالای آن باعث شده است که با به کارگیری آنها بتوانید یک اسباب کشی آسان و مدرن داشته باشید و به هیچ گونه لوازم بسته بندی برای اتوبار حرفه ای از شرکت های دیگر نیاز نداشته باشید. از مهم ترین لوازم بسته بندی برای اسباب کشی و تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی در وحیدبار

  وکیوم 100 متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون ) – چسب پهن
  وکیوم 20 متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون ) – چسب پهن
  آن است. همچنین کارتن حمل بار 5 لایه در این شرکت از دیگر لوازم بسته بندی برای اسباب کشی بسیار کاربردی و ضروری است. کلیه لوازم بسته بندی برای اسباب کشی با کیفیت بوده و کارگران اسباب کشی کار خود را به نحو احسنت به انجام می رسانند فروش لوازم بسته بندی اثاثیه و تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی توسط اتوبار وحیدبار با بهترین قیمت انجام می شود. جهت خرید لوازم بسته بندی برای باربری با شماره 09139779516 در تماس باشید

  ادامه مطلب


  حمل اثاثیه منزل در اصفهان - باربری در اصفهان


  اگر میخواهید راحت ترین حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را تجربه کنید با بهترین باربری در اصفهان تماس بگیرید:

  09139779516

  حمل و نقل وحید بهترین باربری در اصفهان میباشد که با کارگران مجرب آسودگی خاطر را به مشتریان عزیز به ارمغان می آورد.

  باربری در اصفهان یکی از دغدغه های ذهنی مردم در 3 ماه تابستان برای جابجایی منازل میباشد.

  حمل و نقل وحید با مدیریت قوی در نظر دارد باربری در اصفهان را برای مردم راحت تر نماید که در این خصوص یکسری مقالات تهیه نموده که مردم بتوانند مطمئن تر بسته بندی نمایند و بعد از آن با همکاری حمل و نقل وحید راحت و با اطمینان اثاثیه خود را حمل نمایند .

  حمل اثایه منزل در اصفهان در تابستان به اوج  خود میرسد حتما در این مورد به نکات زیر توجه نمایید.

  مزایای بسته بندی لوازم منزل چیست؟

  1- محفاظت از لوازم منزل در اسباب کشی
  مهم ترین نگرانی و استرس کسانی که قصد حمل اثاثیه منزل دراصفهان دارند،آسیب دیدن اثاثیه منزل در حین جا به جایی است. اثاثیه منزل شما، به خصوص اقلام سنگین و حساس شما به هنگام جا به جایی در معرض آسیب دیدن قرار دارند. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی، بهترین راهی است که برای جلوگیری از آسیب دیدن لوازم خانه شما وجود دارد.

  ممکن است شما بگویید هزینه بسته بندی لوازم منزل زیاد است یا با دقت در حمل اثاثیه میتوان جلوی آسیب دیدن آنها را گرفت. این نکته را در نظر داشته باشید که شما هر چه قدر هم در حمل اسباب تان دقت به خرج بدهید، ممکن است در مسیر حمل راننده ترمز کند و در اثر برخورد لوازم به یکدیگر، اسباب شما آسیب ببیند بخاطر همین حمل و نقل وحید قصد دارد در مورد حمل اثاثیه منزل در اصفهان و باربری در اصفهان راهنمایی کامل نماید.

  هزینه آسیب دیدن لوازم شما و احتمالا جایگزین کردن آن به مراتب هزینه بیشتری نسبت به بسته بندی دارد. بسته بندی لوازم منزل یک نوع بیمه کردن وسایل شما در مقابل آسیب دیدگی احتمالی میباشد. بنابراین بسته بندی اثاثیه منزل کار منطقی بنظر میرسد.همچنین بسته بندی لوازم منزل باعث سهولت در اسباب کشی شما میشود و جابه جایی لوازم شما را راحت تر میکند. از دیگر مزایای بسته بندی، کاهش هزینه های اسباب کشی شما میباشد. زیرا هر چه اسباب کشی منزل شما کمتر طول بکشد، شما هزینه کمتری بابت کارگر و جابه جایی بار پرداخت میکنید.

  حفاظت از لوازم منزل با بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

  با یک بسته بندی اصولی و صحیح میتوان احتمال آسیب دیدن اثاثیه خود را به کمترین حد ممکن برسانید. نکته مهمی که در بسته بندی وجود دارد این است که از لوازم و اقلام با کیفیت و مخصوص بسته بندی استفاده کنید تا ایمنی اسباب کشی شما تضمین شود.

  2-باربری در اصفهان بصورت آسان
  اسباب کشی آسان با بسته بندی لوازم منزل

  یکی از مزایای بسته بندی اثاثیه منزل، سهولت جا به جایی لوازم بسته بندی شده میباشد. زمانی که شما اقلام خود را داخل کارتن اسباب کشی مناسب قرار میدهید، میتوانید آنها را با سادگی بیشتری جا به جا کنید. همچنین بلند کردن لوازم بسته بندی شده بسیار راحت تر از وسایل باز و بدون بسته بندی است و انرژی کمتری از شما میگیرد.

  3-کاهش زمان اسباب کشی
  زمانی که لوازم منزل بسته بندی مناسب داشته باشند، جابه جایی آن ها نیز راحت می شود. یکی دیگر از مزایای بسته بندی لوازم منزل مناسب، نحوه چیدمان وسایل در خودرو باربری است؛ این عمل موجب می شود تا اثاثیه به صورت منظم روی هم قرار گیرد و خودرو فضای بیشتری برای بار داشته باشد و به طبع آن تعداد دفعات کمتری رفت و آمد نیاز دارد. به این ترتیب در زمان و هزینه اسباب کشی صرفه جویی خواهد شد.

  کاهش زمان اسباب کشی با بسته بندی لوازم منزل

  مطلب پیشنهادی: اسباب کشی مسافت کم چگونه ارزان و راحت میشود؟

  4- نظم و آراستگی
  نظم و آراستگی از مزایای بسته بندی لوازم منزل میباشد

  از دیگر مزایای بسته بندی لوازم منزل این است که از شلوغی و بی نظمی حین اسباب کشی جلوگیری می کند. هر گروه از اقلام در جعبه مخصوص قرار میگیرد و بعد از جا به جایی به سادگی میتوانید لوازم منزل خود را پیدا کنید و چیدمان خانه خود را سریعتر شروع کنید.

  5- کاهش هزینه های اسباب کشی
  یکی از عواملی که اتوبار های باربری برای قیمت خدمات باربری خود در نظر میگیرند، مدت زمان جا به جایی است. هر چه فرآیند اثاث کشی شما زمان بیشتری ببرد، هزینه های کارگر اسباب کشی و ماشین باربری و همچنین هزینه بسته بندی لوازم منزل نیز افزایش خواهد یافت. همان طور که در بالا اشاره کردیم، بسته بندی لوازم منزل باعث کاهش زمان جا به جایی میشود و در نتیجه شما اسباب کشی ارزان تری خواهید داشت.

  کاهش هزینه اسباب کشی با بسته بندی لوازم منزل

  ایمنی، سهولت، سرعت و هزینه کمتر از اصول مهم یک اسباب کشی میباشد. بسته بندی لوازم منزل تمامی این موارد را برای شما فراهم میکند و شما میتوانید یک اسباب کشی ارزان، سریع و بدون نگرانی را تجربه کنید.

  شرکت خدمات باربری و اسباب کشی حمل و نقل وحیدیا همان باربری در اصفهان سعی دارد اطلاعات جامع و کامل در مورد باربری و اسباب کشی به مشتریان خود ارائه دهد در این نوشتار سعی کردیم مزایای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را به شما معرفی کنیم. اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، در صورت تمایل میتوانید لینک این مطلب در وبلاگ یا وب سایتتان قرار دهید یا به وسیله دکمه های قرار داده شده زیر این مطلب آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را در شبکه های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

  حمل و نقل وحید  اولین و بزرگترین شرکت باربری در اصفهان، با تیمی مجرب و دلسوز آماده ارائه خدمات باربری و اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل به شما مردم عزیز است. هدف اسنپ بار اصفهان تجربه یک اسباب کشی آسان برای شما عزیزان است. شما میتوانید با تماس با اسنپ بار اصفهان به مدیریت براتی بهترین حمل و نقل در اصفهان را تجربه نمایید

  اتوبار اسنپ بار اصفهان با تیمی مجرب و متخصص در امور اسباب کشی و باربری در تمام نقاط ایران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان با منصفانه ترین قیمت باربری است. شما میتوانیدبا تماس با اسنپ بار اصفهان یک جابجایی حرفه ای و کاملا هوشمند را تجربه کنید

  چگونه اسباب کشی آسان و بی دردسری داشته باشیم ؟

  بهترین نحوه ی حمل اثاثیه منزل در اصفهان

  اسباب کشی جز سخترین کارهاست که حمل و نقل سریع این کار را برای شما آسان کرده و تقریبا همه از این کار فراری هستن.برای اینکه اسباب کشی راحتر و با ضرر کمتری را داشته باشیم باید اول برنامه ریزی کنیم برای بسته بندی، انتقال،چیدمان و ….ما در این مقاله سعی داریم در برنامه ریزی اسباب کشی به شما کمک کنیم.

  وسایل مورد نیاز اسباب کشی:

  برای اینکه زمان کمتری در اسباب کشی تلف شود بهتر است وسایل مورد نیاز را از قبل آماده کنید. وسایلی مثل جعبه، چسب ،بند مناسب بسته بندی ،ماژیک ، روزنامه باطله و ….

  بعد از آماده کردن باید با موسسه حمل اثاثیه منزل اصفهان هماهنگ کرد.تا برای انتقال وسایل با مشکل مواجه نشویم.

  وسایل اسباب کشی

  بسته بندی وسایل در حمل اثاثیه منزل در اصفهان :

  وحید بار که یکی از برترین باربری در اصفهان میباشد نکات زیر را برای شما آماده نموده است

  1.برای بسته بندی نباید کل خونه را به هم ریخت باید به ترتیب وسایلی که کمتر از بقیه احتیاج داریم بسته بندی کنیم.مثلا نباید اول از آشپزخانه شروع کرد.

  2.برای بسته بندی کمد لباس ها نیازی نیست همه لباس ها را از کمد خارج کنیم. میشود به لباس ها دست نزد فقط در کمد را با چسب محکم بست.

  نکته:برای اینکه کمد سنگین نشود کشو لباس ها را در بیارید و روی آن را با پتو بپوشانید.

  3.برای اینکه دسته کمد ها به بقیه وسایل آسیب نزنه بهتره که آنها را باز کنید و از سمت داخل کمد ببنید که گم هم نشن.

  4.برای بسته بندی وسایل آشپزخانه چون شکستنی هستن باید توجه بیشتری داشت. اول از بسته بندی وسایلی شروع کنید که جعبه آن را دارید و نیازی به بسته بندی ندارد.

  نکته:برای اسباب کشی راحت بهتره تا حد امکان کارتن وسایلی که میخرید را نگه دارید تا در اسباب کشی نیازی به روزنامه پیچ کردن و بسته بندی نباشد.

  5.برای اینکه انتقال وسایل سریع تر شود جعبه های کوچک را در یک کارتن بزرگ بپیچید تا راحتتر و سریع تر انتقال انجام شود.

  6.حتما روی کارتن وسایل بنویسید که چه چیزی داخل آنهاست تا زمان چیدمان راحت باشید.

  7.وسایل شکستنی را حتما روی جعبه بنویسید که شکستنی هستند تا کارگرها برای جا به جایی بیشتر مراقب باشند.

  8.قبل از بسته بندی وسایل بهتر است که آنها را تمیز کنید تا زمان چیدن وسایل زمان کمتری تلف شود.

  9.برای بسته بندی وسایل شکستنی جوری وسایل را کنار هم بچینید که فضای خالی بینشان نباشد تا موقع جا به جایی ضربه نخورند.

  10.وسایلی که پارچه ای هستند مانند مبل یا صندلی یا رول فرش برای اینکه زمان جا به جایی کثیف نشوند روی آنها را سلفون یا پلاستیک بکشید.

  11.سعی کنید وسایل مشابه را داخل یک جعبه قرار دهید مثلا اگر وسایل یک کشو را خالی میکنید همه را داخل یک جعبه قرار دهید و حتما روی آن بنویسید که چه چیزی داخل آن هست.

  بسته بندی وسایل

  انتقال و حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

  1.قبل از انتقال مکان جدید را تمیز کنید تا موقعی که وسایل را آوردید فقط چیدمان را انجام دهید.

  نکته:اگر زمان ندارید میتوانید برای تمیز کردن از کارگر استفاده کنید ولی حتما قبل از آوردن وسایل این کار را انجام دهید.

  2.سعی کنید جا به جایی را در روز تعطیل انجام دهید که خودتان بالای سر کاگرها باشید.

  نکته:هنگام آوردن وسایل به مکان جدید به کارگرها بگویید که کارتن ها مربوط به کدام نقطه ی مکان هست تا موقع چیدمان نیاز به جا به جایی دوباره کارتن ها نباشد.

  3.برای انتقال وسایل قیمتی و جواهرات آنها را خودتان جا به جا کنید و در بین بقیه وسایل قرار ندهید.

  چیدمان وسایل بعد از حمل اثاثیه منزل :

  1.اول از وسایل بزرگ شروع کنید که جای آن ها مشخص است بعد هر کارتن را در جایی که میخواهید وسایل آن رابگذارید قرار دهید.

  2.برای چیدمان فرش ها آخرین چیزی باشند که پهن میشوند چون ممکن است کثیف شوند.

  اگر این نکات را رعایت کنید مطمئنن  یک اسباب کشی راحت و سریع و بدون ضرر خواهید داشت.

  ادامه مطلب