ابتدا یک برگه بردارید و تمام کارهایتان یادداشت کنید (اولین ترفند حمل اثاثیه منزل و مهم ترین میباشد)

بعد دسته بندی کنید وسایل اتاق ها – وسایل آشپزخانه (شکستنی ها را از نشکستنی جدا نمایی)- وسایل پذیرایی و ..

از ابتدا سعی نمایید که در زمان بسته بندی حتما روی هر بسته را بنویسید تا زمان حمل اثاثیه منزل آنها را در اتاق خودش و جایی که باید کارتن باز شود قرارش دهید.
جابجایی و اسباب کشی اصولا کار بسیار سختی نیست ولی هول و اضطراب باخودش به همراه دارد . برای انتقال لوازم به مکان جدید ، باید حتما به بسته بندی توجه کنید اگر کار بسته بندی را بدرستی انجام دهید اسباب کشی خیلی راحت تر از آنچه که فکر میکنید پیش می رود .

به راحتی می توان وسایل کوچک خانه را برای انتقال آنها به مکان جدید بسته بندی کرد.

اما بسته بندی وسایل بزرگ مانند تختخواب ، مبل و… بسیار سختند و اگر در این موارد از شرکت های اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل استفاده شود بسیار بهتر است چون آنها باتجربه تر هستند .

شرکت باربری در اصفهان وحید بار یکی از بهترین و باانصاف ترین شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان میباشد

09139779516

در اینجاما به شما روشهای آسان برای بسته بندی تختخواب و مبل ها را در میان میگذاریم. به راحتی می توانید تختخواب و مبل های منزل خود را بسته بندی کنید تا آنها را به مکان جدید منتقل کنید و اسباب کشی خوب و راحتی داشته باشید .

نحوه بسته بندی تختخواب و مبل ها

اول از همه ، تشک ، ملافه ، روکش و … را از تختخواب و مبل ها جدا کنید . آنها را تا نمایید و با پلاستیک های مخصوص بپپیچید .

اکنون لوازم بسته بسته بندی شده را با طناب گره بزنید تا آنها را به مکانی جدید منتقل کنید .

اکنون گرد و غبارها را از تختخواب و مبل های خود تمیز کنید .

نکته های مهم برای بسته بندی و ترفند حمل اثاثیه منزل از جمله مبلمان

پایه ها و بازوهای تخت و مبل ها را باز کرده و جداگانه بسته بندی کنید تا بتوانید به راحتی آنها را جابجا کنید.

بسته بندی قطعات کوچک نسبت به مورد بزرگتر همیشه آسان تر بوده است. بنابراین آنها را تا حد امکان کوچک کنید.

نیازی به بسته بندی تخت و مبلمان در جعبه ها نیست. در مرحله اول ، وسایل را با کاغذ خالی بپوشانید و یک روکش حباب مانند دور آن ببندید تا از خراش و آسیب در امان باشد .

حالا آن ها را با طناب ببندید. هم اکنون تختخواب و مبل های شما آماده جابجایی هستند.

سعی کنید ترمیم و بازسازی لوازم و تعمیر مبل در اصفهان را پس از اسباب کشی داده شود

قبل از بسته بندی تخت ، مبلمان و وسایل بزرگ نباید کاری برای آنها انجام دهید .

قبل از بسته بندی تخت های چوبی و مبلمان را رنگ و… نکنید.

وسایل نرم خواهند شد و می توانند در راه حرکت خم شوند. بنابراین ، اگر نیاز به رنگ آمیزی و روغنکاری مبلمان دارید پس از رسیدن به مکان جدید این کار را انجام دهید .

نوارهای محافظ را مستقیماً روی وسایل نچسبانید ، آنها را ابتدا با کاغذ بپوشانید و سپس از نوار استفاده کنید. هنگام بسته بندی تخت خواب و مبل ها باید مراقب باشید .

چگونه می توان ارزانترین و بهترین باربری را پیدا کرد؟

اگر نمی خواهید دردسرهای بسته بندی مبلمان و دیگر وسایل را داشته باشید می توانید از نیروهای حرفه ای وحیدبار استفاده نمایید و با کمترین خستگی این کار را به باتجربه ترین کارگران بسپارید

کارکنان و پرسنل وحیدبار متخصص در تمام امور بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان میباشند

بهترین باربری در اصفهان وحیدبار میباشد

در وحید بار تمام پرسنل تلاش خود را میکنند تا به رضایت مشتریان دست یابند .

می توانید از طریق شماره تلفن های داخل سایت با ما در ارتباط باشید

09139779516

ادامه مطلب


حمل گاوصندوق توسط وحید بار در اصفهان

بسته بندی گاو صندوق قبل از حمل بار

09139779516

با توجه به مقالاتی که تا به حال درباره بسته بندی وسایل مختلف توضیح داده شده است می توان این نتیجه را گرفت که این مرحله از باربری از اصلی ترین مراحل میباشد

اما بعضی از وسایل بدلیل وزن و یا اندازه نیاز به مهارت خاصی برای بسته بندی و جا به جایی دارند همانند گاو صندوق که در وحید بار این کار بصورت کاملا حرفه ای انجام میگیرد.

با توجه به توضیحاتی که گفته شد احتمالا میدانید که آن ها کدام وسایلمیباشند.درست است وسایلی مانند گاز ، یخچال ، ماشین لباسشویی، پیانو و … که علاوه بر دقت در حمل و نقل نیاز به دقت ویژه در هنگام بسته بندی نیز دارند. این نوع بسته بندی ها از جمله تخصص های شرکت باربری و اتوبار وحیدبار می باشد.

قبل از حمل گاو صندوق

برای جا به جا کردن گاو صندوق نیاز به اطلاعاتی داریم. چون حمل آن کار هرکسی نیست و وزن آن به گونه ای است که هرکسی قادر به جا به جایی آن نخواهد بود و همچنین ممکن است بسیار خطرناک باشد.

حمل گاوصندوق در باربری

تجربه و تخصص باربری تیک بار در این جا به کار خواهد آمد و با پیشرفته ترین ابزار ها این کار را برای شما انجام می دهد. کافی است با مشاورین ما تماس گرفته و از تجربه ما بهره مند شوید.

امنیت

بر اساس کارایی گاو صندوق و ماهیت آن و بدلیل این که ممکن است مهمترین و ارزشمدترین دارایی های یک فرد در داخل گاو صندوق شخص باشد اولویت اول در باربری وحیدبار حفظ امنیت میباشد.

برای جابجا کردن گاو صندوق هایی با ابعاد کوچک مشکلی نیست و با آموزش های ما می توان به راحتی آن ها را جا به جا کرد اما اگر گاو صندوقی با ابعاد بزرگتر داشتید که وزن زیادی دارد جابجایی آن را به ما سپرده تا بدون مشکل و دردسر گاو صندوق شما را به مکانی دیگر منتقل کنیم.

مشکل در جا به جایی گاوصندوق

مطمئنا تا این جا از خطرات جانی و صدمه دیدن در هنگام جابجا کردن گاو صندوق با خبر شده اید و متوجه لزوم جابجا کردن آن ها توسط متخصصان شده اید. اما در برخی موارد ممکن است نیازی به خدمات شرکت حمل باز نباشد، این موارد بیشتر در مورد گاوصندوق های کوچک صدق می کند:

·         جا به جا کردن گاو صندوق در یک اتاق به نقطه ای دیگر از همان اتاق

·         تغییر مکان گاو صندوق از محل کار یا منزل از اتاقی به اتاق دیگر

·         در صورتی در گذشته این کار را انجام داده اید و اطمینان کامل از این که بدون هیچ خطری می توانید آن را جابجا کنید.

·         امکان دارد بتوانید با کمک دوستان قابل اعتمادتان از پس جا به جایی گاو صندوق برآیید.

بهرحال مسئله جابجایی گاوصندوق در هنگام باربری آنقدر پیچیده است که تقریبا باید گفت راه حل خانگی برای حمل آن وجود ندارد و حتما لازم است از افراد آموزش دیده و ابزار مخصوص استفاده گردد.

شاید به نظر برسد که هزینه باربری گاوصندوق و حمل آن زیاد است اما توجه داشته باشید، به دلیل خطرات و پیچیدگی های این کار، ممکن است بعدها مجبور شوید هزینه بیشتری بدلیل آسیب های جسمی یا آسیب به دیگر لوازم منزل، بپردازید.

باربری و اتوباروحیدبار اصفهان این آمادگی را دارد تا با کمترین هزینه، مسئولیت جابجایی و حمل گاوصندوق شما را به عهده بگیرد.

فقط کافیست با شماره 09139779516 تماس بگیرید

حمل گاوصندوق توسط باربری وحیدبار

همانطور که می دانید حمل و نقل وسایل سنگین مثل گاو صندوق، یخچال، اجاق گاز و… در اسباب کشی کار بسیار دشواری است. هرکاری راه و روش خاص خودش را دارد. حمل و نقل وسایل سنگین نیز اگر توسط فرد تعلیم دیده ای انجام شود کاری آسان میباشد. حال در اینجا قصد داریم حمل و نقل گاو صندوق را برای شما مورد برسی قراردهیم. علاوه بر آن اطلاعات لازم درباره هزینه حمل و نقل گاو صندوق، روش حمل و نقل گاو صندوق و انتخاب بهترین باربری  برای حمل و نقل گاوصندوق در اختیار شما قرار خواهیم داد پس در ادامه با ما همراه باشید.

چگونگی بسته بندی گاوصندوق قبل از حمل و نقل

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به منزل تازه نقل مکان کنید و با مشکل چگونگی حمل و جا به جایی گاوصندوق برخورد کرده باشید. یا در منزل خود خواسته باشید که این وسیله سنگین را از یک اتاق به اتاقی دیگر منتقل نمایید و به خوبی از عهده ان برنیامده باشید. اگر وزن آن کم باشد و اندازه آن کوچک باشد ، با جمع کردن چند نفر از همسایه های خواهید توانست این کار را انجام دهید. اما حمل گاوصندوق بزرگتر بویژه در زمان اسباب کشی اگر در چندمین طبقه ساختمان نیز باشد ، کار آسانی نیست و هر کسی به خوبی از عهده آن بر نمی آید.

کاگر برای حمل و جابجایی گاوصندوق

در وانت بار تهران افرادی که برای جابجایی گاوصندوق به محل فرستاده میشوند تماما آموزش دیده و دارای مهارت بالا برای حمل کالاهای سنگین بخصوص گاوصندوق هستند.این افراد از تجهیزات مناسب و روش های تایید شده برای حمل گاوصندوق استفاده میکنند تا بدون آسیب رساندن به خود و وسایل سنگین شما بتوانند آن ها را جابجا کنند.

بسته بندی گاو صندوق قبل از حمل

بعضی از وسایل بدلیل وزن زیاد ،مثل گاوصندوق نیاز به مهارت خاصی برای بسته بندی و جا به جایی دارند.وسایلی مانند گاز ، یخچال ، ماشین لباسشویی، پیانو و … که علاوه بر دقت در حمل و نقل نیاز به دقت ویژه در هنگام بسته بندی نیز دارند. این نوع بسته بندی ها از جمله تخصص های حمل و نقل وحید می باشد.

قبل از حمل گاو صندوق برای جا به جا کردن گاو صندوق نیاز به اطلاعاتی داریم. چون حمل آن کار هرکسی نیست و وزن آن به گونه ای است که هرکسی قادر به جا به جایی آن نخواهد بود و همچنین ممکن است بسیار خطرناک باشد.
تجربه و تخصص باربری وحیدبار در این جا به کار خواهد آمد و با پیشرفته ترین ابزار ها این کار را برای شما انجام می دهد. کافی است با مشاورین ما تماس گرفته و از تجربه ما بهره مند شوید.
چگونگی حمل و نقل گاوصندوق های بزرگ و سنگین براستی که تبحر و دانش نیاز دارد. افراد حرفه ای درباربری وحید بار چگونگی حمل و نقل ایمن صحیح آن را می دانند و با مهارت تمام بدون آسیب رساندن به خود یا وسیله قابل حمل یا دیگران آن را به صورت ایمن و مطمئن انتقال خواهند داد.

حمل و جابجایی گاوصندوق

جا به جایی گاوصندوق توسط وانت بار تهران

چنانچه گاوصندوقی برای منتقل کردن دارید ، خودسرانه عمل نکنید و از نیروهای متخصص موجود در باربری ها کمک بگیرید. این افراد با استفاده از وسایل دستی چرخدار و با رعایت اصول صحیح حمل بار آن را برای شما در بهترین زمان ممکن منتقل می کنند. هزینه ای که به باربری برای حمل آن می پردازید در رابطه با عوارضی که ممکن است در حمل خودسرانه گریبان گیر شما شود ،بسیار ناچیز است. در ادامه با مشکلات و هزینه حمل و نقل گاوصندوق و شرایط حمل آن آشنا شوید.

 مشکلات موجود در زمینه جا به جایی گاوصندوق

وزن زیاد گاوصندوق بزرگترین مشکلی است که ضمن جا به جایی گاوصندوق با آن روبرو خواهید شد. به علت وزن زیاد در زمان جابجایی آن ممکن است به کمر یا دست و پای خود آسیب بزنید. یا اینکه این وسیله سنگین از دستتان بیفتد و علاوه بر آسیب رساندن به جسم خودتان به سنگ و سرامیک کف اتاق یا دیوارها ضربه بزند و آنها را خش دار و زشت نماید.

هزینه حمل و نقل گاوصندوق توسط باربری

هزینه حمل و نقل گاوصندوق به شرایط خاص بستگی دارد و برای افراد مختلف متفاوت است. شرایط خاص شامل : تعداد کارگران، وسیله نقلیه، تعداد طبقه ساختمان، وزن آن و… می باشد. اتوبارهای معتبر تلاش می کند تا با مناسب ترین هزینه بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه دهد. به عنوان مثال هزینه حمل و نقل آن در یک اتوبار معروف و معتبر به صورت زیر است:
در مراکز حمل و اسباب کشی بار با توجه به وزن گاوصندوق  تعداد کارگر مشخص می شود.
1. نوع هتلی به دو کارگر آموزش دیده برای حمل و نقل نیاز دارد.
2. نوع خانگی حداقل به سه کارگر ماهر نیاز دارد.
3. نوع بانکی حداقل به شش الی هفت کارگر متبحر نیاز دارد

حمل گاوصندوق امروزه هم از لحاظ امنیتی و هم جابجایی اهمیت زیادی دارد. نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان، بسیاری از بانک ها، شرکتها، موسسات خصوصی یا دولتی و حتی در خانه های مردم عادی نیز گاوصندوق وجود دارد و به دلایل متعددی از جمله نگهداری اسناد و مدارک مهم، پول، ارز، طلا و جواهرات و یا برخی از دارایی ها و وسایل بسیار ارزشمند مورد استفاده قرار می گیرند. 
اما از طرف دیگر زمانی که بحث اسباب کشی و انتقال وسایل از محلی به محل دیگری پیش می آید یکی از وسایلی که باید حمل شوند، گاوصندوق است. از لحاظ نوع کارکرد گاوصندوق ها به دو دسته تقسیم می شوند:
• گاوصندوق های خانگی 
• گاوصندوق های اداری

هزینه حمل گاوصندوق

خطرات حمل گاوصندوق:

شاید برای برخی افراد اینطور بنظر برسد که جابجا کردن و انتقال گاوصندوق کار چندان دشواری نباشد و هیچ خطری در بر نداشته باشد اما چنین نیست و حمل گاو صندوق کاری است بسیار حساس و در صورت اشتباه و بی دقتی می تواند عواقب زیر را داشته باشد:
• بر اثر افتادن بر زمین به دلیل وزن زیاد بر روی سطح کفپوش، آسیب وارد کند. 
• به دلیل وزن زیاد و سنگین بودن، افراد غیر حرفه ای دچار آسیب های فیزیکی (مانند آسیب به ستون فقرات) شوند. 
• اگر محتوای گاوصندوق پیش از حمل، تخلیه نشده باشد و درب آن بر اثر حواس پرتی افراد، بصورت اتفاقی نیمه باز مانده باشد، ممکن است محتوای آن هنگام حمل به بیرون بریزند. 
• در صورت بی دقتی هنگام جابجا کردن گاوصندوق توسط افراد عادی، ممکن است لبه های بدنه آن با در و دیوار برخورد کرده و خراش و یا آسیب هایی از این دست ایجاد شود. 
• اگر – خدای نکرده – هنگام حمل، بر اثر بی احتیاطی ناگهان گاوصندوق سنگین از دست افراد رها شود و بر روی پای افراد بی افتد، ممکن است فرد دچار شکستگی و یا ضرب دیدگی شدید از ناحیه پا شود. 

معمولا گاوصندوق های خانگی سایز و ابعاد کوچک تری نسبت به گاوصندوق های اداری دارند. چرا که امروزه در بانک ها، هتل ها، اداره ها، موسسات، مراکز مالی، تجاری و یا فروشگاهی اسناد و مدارک و یا سرمایه های مهمی مانند ارز، سکه طلا، جواهرات و حتی شمش طلا – مانند خزانه بانک های جهان – نگهداری می شوند. 

ادامه مطلب


حمل یخچال ساید در اصفهان

اگر قصد دارید در حین جابه جایی یخچال فریزر هیچ آسیبی به آن وارد نشود بهتر است همه چیز درباره حمل یخچال ساید در اصفهان را بدانید.

اگر در زندگی خود زمانی مستاجر بودید یا به هر دلیل خانه را عوض کرده باشید، قطعاً با مشکلات ناشی از حمل وسایل سنگین و گران بها چون یخچال و فریزر ساید بای ساید آشنا هستید. حمل وسایل سنگین خانگی هم مشکل است و هم حساس. این کار نیاز به دقت، فراست و زکاوت دارد. داشتن زور بازو برای حمل بار نیاز است. اما به هیچ وجه کافی نیست. حمل وسایل بزرگ و سنگین در راه پله های طولانی و راه روهای تنگ و باریک  به تخصص و به کار بردن یک سری اصول و تکنیک نیازمند است. روش هایی که از آسیب دیدن زیبایی ظاهری و وسایل فنی  جلوگیری کند. روش های مناسب حمل و انتقال یخچال و فریزر ساید بای ساید را در این متن با هم مرور می کنیم ، باربری سپند بار با ایجاد خدمات تخصصی در زمینه حمل و جابجایی تخصصی ساید بای ساید آماده است خدمات حرفه ای اثاث کشی منزل و جابجایی تخصصی ساید بای ساید را برای شما انجام داده و به مقصد مورد نظرتان برساند.

روش های مناسب حمل و انتقال یخچال ساید در اصفهان و فریزر ساید بای ساید

اکثر خانواده های که خانه خود را عوض می کنند، جوانانی هستند که یا تازه تشکیل خانواده داده اند، یا مستاجراند و یا تازه خانه خریده و صاحب خانه شده اند. حفظ امنیت وسایل منزل ضمن نقل و انتقال به منزل جدید برای این خانواده ها بسیار با ارزش و حیاتی می باشد. هر نوع آسیب وارد شده به وسایل منزل بار گرانی بر روش صاحب بار وارد می کند. به گونه ای که صاخب بار هم نظر مالی و هم از نظر روان لطمه می بیند.

برای حمل وسایل منزل، تخصص و دانش اصولی لازم است. تکنیک و روش هایی وجود دارد از آسیب دیدگی وسایل منزل ضمن حمل بار جلوگیری می کند. یادگیری این روش ها از وارد آمدن خسارت و زیان به وسایل در موقع حمل و نقل تا حد زیادی می کاهد. برای حمل وسایل سنگین چون یخچال ساید بای ساید که هم سنگین است هم گران قیمت رعایت کردن تکنیک هایی ضروری است. چنان چه خودتان قصد دارید لوازم را جا به جا کنید، برخی از این تکنیک و روش ها را در این متن یاد بگیرید.

حمل یخچال ساید در اصفهان
جابجایی ساید بای ساید

قبل از حمل یخچال ساید در اصفهان این موارد را رعایت کنید

تمام وسایل را از یخچال خارج کنید. برفک موجود را پاک نمائید. یخچال را تمیز کنید. 6 ساعت قبل از حرکت دادن و انتقال یخچال، آن را از برق بکشید. سیستم یخ ساز و آب سرد کن را از لوله کشی ساختمان جدا نمائید. با انجام این کارها یخچال آماده منتقل کردن است. ضمن انتقال ممکن است آسیب هایی به یخچال وارد شود. در ادامه به این آسیب ها راه های مقابله با آن اشاره می کنیم.

آسیب های وارده به یخچال ضمن حمل و نقل

ایجاد خط و خش و قرشدگی بدنه یخچال و به ویژه درب آن، یکی از شایع ترین صدماتی که در هنگام حمل یخچال ساید بای ساید ممکن است با آن روبرو شوید. این آسیب ها در آپارتمان هایی که راهروی آنها تنگ و باریک دارند، بیشتر به چشم می خورد. برای پیشگیری از این آسیب ها راه حل های زیر را به کار ببرید ، اگر بسته بندی اثاثیه منزل و یخچال را به درستی انجام دهید مطمن باشید دچار هیچ مشکلی نخواهید شد

راه حل های مناسب برای حمل بهینه یخچال ساید در اصفهان

یک راه حل مناسب، این است که درب یخچال را از بدنه آن جدا کنید. برای جدا کردن درب یخچال کارشناس فنی نیاز دارید. با جدا کردن درب یخچال می توانید، درب را جداگانه بسته بندی کنید. با مستقر شدن در منزل جدید از کارشناس فنی بخواهید که درب را برای تان وصل نماید. جدا کردن درب ضمن کاهش وزن یخچال از خط و خش و قرشدگی آن جلوگیری می کند.

اگر خودتان همه فن حریف هستید و مهارت فنی دارید، می توانید خودتان این کار را انجام دهید. ولی مواظب باشید، این کار به تبحر و تخصص نیاز دارد و کار هر کسی نیست.

حمل یخچال در اصفهان
حمل یخچال در اصفهان

جدا کردن قطعه های اضافی در حمل یخچال ساید در اصفهان

دومین نکته این است که اگر قطعه های اضافی را جدا نکرده اید، همه وسایل و ملحقات جدا شدنی یخچال را از آن جدا کنید. می توانید؛ قفسه ها و کشوهای یخچال را به طور کامل از آن بیرون آورید. با این کار، وزن یخچال کم می شود و حمل یخچال ساید بای ساید راحت تر انجام می شود. اگر قصد ندارید، درب یخچال را جدا نمائید، با چسب های مخصوص دور آن را چسب کاری نمائید. چسب زدن درب مانع باز و بسته شدن ناگهانی درب یخچال در هنگام جابه جایی می شود.

به حالت عمودی یخچال را منتقل کنید

سومین نکته؛ دقت کنید که یخچال را به صورت عمودی منتقل کنید. با افقی قرار دادن یخچال ممکن است روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده گاز نفوذ کند. از کج شدن یخچال جلوگیری کنید. مواظب بخش های پشتی یخچال باشید تا به بخش موتور و تاسیسات یخچال آسیب وارد نشود.

جابجایی یخچال ساید
حمل یخچال ساید بای ساید

استفاده از چرخ های حمل بار

یک راه حل مناسب و بهینه برای حمل یخچال ساید بای ساید استفاده از چرخ حمل بار است. چرخ حمل بار باعث روان تر شدن حرکت یخچال و امکان جابه جایی عمودی آن کمک شایانی می کند.

چهارمین نکته؛ موقعی که یخچال را درون وسایل نقله قرار دادید، از محکم و استوار بودن آن اطمنان حاصل کنید. منافذ و دور وبر یخچال را با وسایب نرم مثل، پتو یا فوم های نرم و با نایلون های حباب دار بپوشانید تا از خراشیدگی و افتادن آن جلوگیری کنید.

حمل یخچال ساید در اصفهان توسط شرکت های حمل بار

راه حل بعدی این است که حمل یخچال ساید بای ساید را به کارگران مجرب و کاردان شرکت های باربری بسپارید. در این روش هزینه ای که به کارگر پرداخت می کنید، به مراتب کمتر از هزینه ای است که در صورت ایجاد مشکل برای یخچال باید برای تعمیر یخچال به تعمیر کار بپردازید.

نکات پایانی برای انتقال ایمن یخچال سای بای ساید

بعد از رسیدن یخچال به مقصد و متصل کردن سیستم آبی آن تا ۵ ساعت آن را به برق نزنید. اگر در مدت زمان ۷۲ ساعت یخچال شما به دمای خنک کننده مورد نظر نرسید از تکنسین یخچال برای رفع مشکل کمک بگیرید.

چنان چه ضمن حمل و انتقال یخچال مجبور شدید، آن را به حالت افقی قرار دهید، پس از مستقر شدن در مکان جدید، تا 24 ساعت از روشن کردن یجچال جلوگیری کنید.

راه کارهای ارائه شده در این مطلب را برای انتقال صحیح و سالم یخچال ساید یای ساید محبوب خود به کار ببرید تا از آسیب دیدگی آن پیشگیری نمائید و با دلی خوش و روانی آسوده به منزل تازه کوچ کنید.

حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید یکی از مواردی است که هنگام اثاث ‌کشی بخصوص در مواقع بالابردن یخچال ساید از پله باید به آن دقت ویژه کرد.  یخچال‌ها و فریزرها جز لوازم اصلی هنگام نقل و انتقال هستند که باید با دقت حمل شوند. هرگونه اهمال‌کاری و بی توجهی هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید مثل جابجایی یخچال ساید بای ساید ال جی ممکن است خسارات هنگفتی را به شما تحمیل کند.

در این پست از خدمت از ما قصد داریم شما را با شیوه ایمن حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید آشنا کنیم.

 • آماده‌سازی برای حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید
 • روش‌های حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید
 • بالابردن یخچال ساید از پله
 • نصب و راه‌اندازی یخچال ساید بای ساید
 • مشکلات رایج بعد از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

آماده‌سازی برای حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

در مراحل ابتدایی حمل و جابجایی یخچل ساید بای ساید، باید تمام مواد غذایی درون آن اعم از فاسد شدنی و فاسد نشدنی را خالی کنید. در غیر اینصورت علاوه‌بر فاسد شدن مواد غذایی موجب سنگینی بی دلیل یخچال شده و حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید را مشکل می‌کند.

پس از خارج کردن انواع مواد غذایی، سعی کنید تمام قفسه‌ها را با حوله‌ای تمیز کرده و از یخچال خارج کنید اینکار حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید را راحت‌تر کرده و امکان هر گونه آسیب را به حداقل می‌‌رساند.

هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید حتما دقت داشته‌باشید که یخچال ساید بای ساید را از هر گونه برفک پاک کنید. اگر خیلی عجله دارید می‌توانید از سشوار برای آب کردن برفک‌های یخچال استفاده کنید. و پس از آن اقدام به حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید کنید.

جابجایی یخچال ساید بای ساید ال جی

روش‌های حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

یکی از بهترین کارهایی که هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید می‌توانید انجام دهید جدا کردن درب یخچال از بدنه آن است. دقت داشته‌باشید که این کار نیاز به یک کارشناس فنی دارید و احتمالا خودتان نمی‌توانید درب را از بدنه اصلی یخچال جدا کنید.

جدا کردن درب از بدنه اصلی یخچال علاوه بر اینکه یخچال ساید بای ساید را سبک‌تر می‌کند از ایجاد هر گونه خط و خش و قرشیدگی روی آن جلوگیری می‌کند. حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید در این حالت راحت‌تر و ایمن‌تر است.

اما اگر به هر دلیل قصد جدا کردن درب یخچال را هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید ندارید. حتما اطراف آن را با چسب‌های مخصوص چسب‌کاری کنید. این کار موجب جلوگیری از باز شدن ناگهانی درب هنگام حمل و جابجایی آن می‌شود.

حمل تخصصی ساید بای ساید

بالابردن یخچال ساید از پله

هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید حتما دقت داشته‌باشید که یخچال را به صورت عمودی جا به جا کنید. از کج کردن و جابجایی یخچال ساید بای ساید به صورت افقی به شدت پرهیز کنید این کار باعث می‌شود که روغن کمپرسور به داخل لوله‌های خنک کننده گاز نفوذ کند و موجب عدم روشن شدن آن بعد از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید می‌شود.

نکته دیگری که هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید باید به آن توجه کنید، عدم برخورد قسمت‌های پشتی یخچال ساید بای ساید به دیوارها، نرده راه پله‌ها و قسمت‌های دیگر است. آسیب رسدن به بخش موتور و دیگر قسمت‌ها هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید ممکن است موجب خرابی کامل یخچال شود.

کارگر حمل ساید بای ساید

استفاده از چرخ‌های حمل بار برای حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

استفاده از چرخ‌های حمل بار هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید باعث روان‌تر شدن حرکت می‌شود و امکان حمل عمودی را فراهم می‌سازد. یکی دیگر از ابزارهای تسهیل کننده حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید کمربندهایی است که اشخاص حمل‌کننده بار از آن استفاده می‌کنند.

بهترین روش برای حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید این است که ابتدا کمربندها را به یخچال بسته و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید سپس با کج کردن آن را به آرامی روی چرخ دستی گذاشته و آن را حمل کنید. حتما دقت داشته‌باشید که جهت ایمنی بیشتر این کار به صورت گروهی انجام شود.

نصب و راه‌اندازی یخچال ساید بای ساید

مرحله بعد از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید، نصب و راه‌اندازی یخچال است. حتما هنگام نصب و راه‌اندازی یخچال ساید بای ساید دقت داشته‌باشید که بلافاصله بعد از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید پریز آن را به برق وصل نکنید. زیرا مواد مایع موجود در کمپرسور باید به صورت ثابت وجود داشته‌باشند تا یخچال بتواند کار کند.

حمل یخچال ساید در کرج

مشکلات رایج بعد از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

در ادامه مشکلات رایج پس ازحمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید که معمولا کاربران با آن مواجه می‌شوند را بیان می کنیم.

روشن نشدن یخچال

بسیار اتفاق می‌افتد که کاربران پس از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید، با مشکل روشن نشدن یخچال مواجه می‌شوند. اگر پس از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید متوجه شدید که یخچال روشن نمی‌شود در ابتدا حتما برق داشتن پریز را چک کنید. بسیار اتفاق می‌افتد که علت روشن نشدن یخچال از برق نداشتن پریز آن ناشی می‌شود. خرابی ترموستات، خرابی (over load)، خرابی سیم رابط و … از دیگر دلایل عمده روشن نشدن پس از حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید هستند.

مشکل خیس بودن اپراتور و ریختن آب

این مشکل معمولا به دلیل تنظیم نبودن ترموستات روی درجه مناسب روی می‌دهد که باعث ریختن آب می‌شود. تنظیم نبودن ترموستات باعث می‌شود که با ضعیف شدن فنر زیر اهرم کلید، زمان استراحت ترموستات افزایش یابد و باعث خیس شدن اپراتور شود.

حمل ساید ال جی

حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید هنگام اثاث‌کشی، نیازمند تجربه و مهارت است. هر گونه اشتباه هنگام حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید ممکن است خسارات هنگفتی را برای شما به بار آورد. اگربه تازگی قصد اسباب کشی و جابه جایی منزل خود را دارید، خدمت از ما با معرفی کارگر حمل ساید بای ساید با تجربه و مهارت به شما در یک اثاث کشی ایمن و بدون خسارت کمک می‌کند.

حمل یخچال ساید بای ساید و نصب در اسباب کشی

بسیاری از ماها، با تعویض منزل و خانه مسکونی، برای اسباب کشی، باید یخچال و فریزر را نیز منتقل کنیم. آنها جزو اصلی ترین لوازم خانگی هستند که باید با دقت حمل شوند. حال نحوه منتقل کردن اصولی آن بسیار مهم است؛ زیرا اشتباه در حمل آن باعث ضرر زدن به یخچال و حتی خرابی آن می شود و هزینه ای روی دست ما می گذارد. در این مقاله به صورت جامع توضیح داده می شود که چگونه به نحوه ی مناسب آن را منتقل نماییم.

جابجایی یخچال ساید بای ساید
جابجایی یخچال ساید بای ساید

مرحله نخست، آماده سازی یخچال و فریزر برای اسباب کشی

در ابتدا باید مواد غذایی داخل یخچال و فریزر را خالی کنیم. این مواد شامل تمام مواد علی الخصوص مواد فاسد شدنی می شود.

زیرا این مواد علاوه بر خراب شدن، باعث افزایش وزن یخچال نیز می شوند و حتی ممکن است در حمل و نقل ضربه خورده و علاوه بره غیر قابل استفاده شدن آن مواد غذایی، باعث خرابی و کثیف شدن یخچال نیز شوند.

سپس باید قفسه ها را با حوله ای تمیز کرده و سپس آن را در بیارید تا هرگونه ضربه یا برخورد احتمالی، باعث شکستن آن یا ترک برداشتن آن نشود.

توجه بفرمایید، چنانچه یخچال یا فریزر شما دارای برفک است، حتما صبر کنید تا کاملا آب شود و سپس آن را خشک نمایید.

اگر عجله دارید، می توانید از سشوار برای آب کردن برفک یخچال و فریزر استفاده نمایید.

در ادامه باید سیم برق یخچال را بکشید سپس با طناب یا پارچه ای درب یخچال و فریزر را محکم ببندید. شاید بگویید یخچال پیشرفته و بروز جدیدی تان نیاز به این کار ندارد اما باید بگوییم که کار از محکم کاری عیب نمی کند. این کار فقط جهت اطمینان بیشتر از سلامت و صحت وسیله تان است.

تمیز و آماده کردن یخچال برای حمل
تمیز و آماده کردن یخچال برای حمل

مرحله دوم، جا به جایی یخچال ساید بای ساید

در این مرحله، ابزاری بسیار کارآمد به نام چرخ دستی وجود دارد که بسیار راحت وزن یخچال را تحمل می کند و به دلیل داشتن چرخ بسیار کمک می کند به خصوص زمانی که شما در منزلی با داشتن پله های زیاد زندگی می کنید که استفاده از این چرخ دستی ها بسیار لازم است.

یکی دیگر از این ابزار ها، کمربند هایی است که اشخاص حمل کننده به خود بسته و به یخچال می بندند تا بتوانند آن را حمل کنند.

نحوه حمل یخچال ساید بای ساید

حمل یخچال فریزر
حمل یخچال فریزر

بهترین روش برای بلند کردن دستگاه این است که، ابتدا کمربند ها را بسته و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید سپس با کج کردن آن به آرامی روی چرخ دستی گذاشته و آن را حمل کنید. حتما توجه کنید که این کار توسط چند نفر انجام شود و به صورت تکی اجرا نشود زیرا خطرات بسیار برای کمر دارد و علاوه بر آن، به دلیل وزن زیاد یخچال، احتمال افتادن آن نیز وجود دارد.

حتما توجه داشته باشید که یخچال را به صورت پشت جا به جا نکنید زیرا روغن های موجود در لوله های آن می ریزد و در هنگام روشن کردن آن، موتور به درستی کار نمی کند.

در هنگام حمل با چرخ دستی، حتما از چند نفر کمک بخواهید . تعداد یک الی دو نفر جهت نگه داشتن و حفظ ایمنی یخچال و یک الی دو نفر جهت حمل یخچال. در جهت مخالف شیب حرکت کردن نیز کمک شایانی به حمل آن می کند. در طول مسیر حتما سعی کنید با آرامش و بدون عجله حرکت کنید تا خسارتی به یخچال وارد نشود.

در هنگام منتقل کردن دستگاه به ماشین هم به وسیله چند نفر که تعدادی برای بلند کردن، تعداد برای دریافت داخل ماشین و یک نفر هم جهت مراقبت و نیفتادن یخچال نیاز دارید.

توصیه می کنیم یخچال را ایستاده در ماشین قرار دهید؛ هم راحت تر است هم به یخچال آسیبی نمی رسد.

مرحله سوم، قرار دادن یخچال در جای جدید

در این مرحله با حمل یخچال از محل قدیم به محل جدید، باید یخچال را با رعایت احتیاط در از داخل ماشین در آورده و در چرخ دستی قرار بدهیم و وارد محیط جدید کنیم

نصب یخچال ساید بای ساید

بلافاصله پس از قرار دادن یخچال در محل جدید، آن را به برق وصل نکنید؛ زیرا مواد مایع در کمپرسور باید به صورت ثابت وجود داشته باشند تا دستگاه به صورت درست کار کند.

نکته ضروری این که حتما راهنمای دستگاه را مطالعه کنید تا در نصب آن دچار مشکل نشوید.

تعدادی از مشکلات رایج پس از نصب یخچال

خیلی از ما ها پس از نصب یخچال در مکان جدید، با تعدادی مشکل رو به رو شده ایم که به دلیل نداشتن مهارت و تخصص، از حل کردن آن عاجز مانده ایم. در ادامه یک سری مشکلات رایج از این دسته از مشکلات بیان می شود و راه حل مناسب برای آن توضیح داده می شود.

یخچال روشن نمی شود

– علت معقول و شایع در این مورد، برق نداشتن پریز است. اگر اسباب کشی کرده اید و منزل جدید سکونت دارید، حتما از برق داشتن آن پریز اطمینان حاصل کنید.

– دلیل دیگر ، خرابی ترموستات است. ترموستات وسیله ای است که برای ثابت نگه داشتن دما به کار می رود.

– دلیل بعدی، خرابی اورلود است. اورلود (Over Load) وسیله ای است که جهت محافظت از دستگاه و نسوختن آن به کار می رود.

– مورد بعدی، از بین رفتن سیم رابط یا اتصال پیدا نکردن آن به مدار است که باعث نرسیدن برق و انرژی مورد نظر به یخچال و در نتیجه کار نکردن یخچال است.

– ممکن است لوله بلو از محل خود خارج شده باشد. ممکن است در جا به جایی، این لوله از جای خود خارج شده باشد که در این صورت، اتومات یخچال بسیار دیرتر و در بعضی اوقات قطع خواهد شد.

– ممکن است پلاتین های ترموستات، بر اثر کار فراوان، ذوب شده باشد. که در این حالت، دستگاه روشن نمی شود و کار نمی کند

مشکل خیس بودن اپراتور و ریختن آب

– علت اصلی این مشکل، تنظیم نبودن ترموستات روی درجه مناسب است که باعث ریختن آب می شود.

– ممکن است ترموستات به خوبی تنظیم نشده باشد. فرق این مورد با مورد بالا در این است که ممکن است ترموستات به خوبی تنظیم نشده و با ضعیف شدن فنر زیر اهرم کلید، زمان استراحت ترموستات، افزایش یابد و باعث خیس شدن اپراتور شود.

– اگر سیستم ذوب برف دائم روی مدار یا به عبارت دیگر، دائم در حال کار باشد، باعث افزایش ریزش آب می شود و اپراتور نیز خیس می شود

نکات مهم در رابطه با افزایش طول عمر یخچال

تنظیم درست دمای مناسب، باعث افزایش طول عمر یخچال می شود.

دمای پایین، باعث افزایش کار یخچال می شود و انرژی بیشتری از آن می گیرد.

سیم پیچ های خنک کننده را  تمیز نگه داشته باشیم؛ زیرا باعث خنک بودن یخچال، همین پیچ ها و لوله ها هستند و کثیف بودن و نشستن گرد و غبار روی آن ها، باعث می شود که کارایی لازم را نداشته باشند و کمپرسور داغ کند.

نکته بسیار مهم و اساسی در این رابطه این است که، نباید در یخچال را زیاد باز نگه داریم؛ زیرا باعث ورود هوای گرم خانه و منزل به درون دستگاه و خارج شدن هوای سرد یخچال، به محفظه بیرونی می شود. وقتی هوای گرم وارد دستگاه می شود، کمپرسور باید بیشتر کار کند تا هوای گرم داخل یخچال را تبدیل به هوای سرد کند و اگر این رویداد مرتبا تکرار شود، باعث افزایش استفاده از نیرو و انرژی کمپرسور شده و به مرور زمان، باعث کاهش کارایی آن می شود.

غذای گرم را داخل یخچال قرار ندهید؛ زیرا دقیقا کاری مشابه با کار باز گذاشتن در انجام می دهد. ورود هوا گرم به داخل یخچال و کار کردن بیشتر کمپرسور برای سرد نگه داشتن محفظه داخلی دستگاه.

نصب و تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

هر ۶ ماه یک بار معمولا باید فیلتر آب یخچال را تعویض کرد. اگر پس از ۶ ماه تعویض نکرده اید، به ۲ صورت می توانید بفهمید که فیلتر آب باید تعویض گردد: ۱- چشمک زدن چراغ روی صفحه یخچال ۲- کند شدن ریختن آب از دستگاه برداشت آب

نحوه ی تعویض آن نیز به این صورت است که ابتدا یخچال را خاموش کرده، سپس فیلتر آب موجود بالای دستگاه (معمولا کنار یخساز و فریزر) را پیچ داده و باز می کنیم و فیلتر داخل آن را تعویض می کنیم.

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید
تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

خلاصه و چکیده مطالب

 • باید بدانیم، برای اسباب کشی، نباید کیفیت را فدای کمیت کنیم. باید این نکته را لحاظ کنیم که یک باربری خوب و با نظم را به خاطر هزینه بیشتر به یک باربری دیگر تغییر دهیم.
 • در هنگام تخلیه مواد غذایی، مواد غذایی فاسد شدنی را مصرف کنیم تا در مدت زمانی که در معرض هوای بیرون از یخچال قرار دارند، خراب نشوند.
 • حتما در تمامی مراحل حمل دستگاه، به آرامی با یخچال برخورد نماییم تا مانع از هرگونه صدمه به آن شویم.
 • بهتر است از چرخ دستی استفاده نماییم. باید متناسب با اندازه و وزن یخچال، چرخ دستی مناسب تهیه کنیم.
 • نباید به تنهایی چرخ دستی را با یخچال حمل کرد. زیرا در مکان های متنوع که در شیب یا سرازیری یا پلکانی وجود دارد، به تنهایی نمی توان اقدام کرد.
 • پس از گذاشتن یخچال در ماشین برای حمل آن به مقصد، آن را با طناب ببندیم و از محکم بسته شدن آن اطمینان حاصل کنیم.
 • ترجیحا در دستگاه را با طناب یا پارچه ای ببندیم که از باز شدن در آن و هرز شدن آن و فشار به دستگاه، جلوگیری شود.
 • پس از نصب دستگاه، ۳ الی ۵ ساعت دستگاه را روشن ننماییم تا به قول معروف، دستگاه ریست شود و به حالت اولیه خود بازگردد.
 • اگر مشکلی مشاهده شد برای مثال روشن نشدن دستگاه، حتما با خدمات مجرب و کارآزموده و متخصصان در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال تماس بگیریم و از کمک آن ها بهره مند شویم.
 • بدون داشتن اطلاعات و نخواندن دفترچه راهنمای آن، از دست زدن و تعمیر کردن دستگاه پرهیز نماییم؛ زیرا باعث بدتر شدن و سنگین تر شدن خرابی دستگاه می شویم.

قیمت و هزینه حمل یخچال ساید بای ساید

هزینه حمل یخچال ساید بای ساید به عوامل مختلفی از حمله نوع یخچال و محل مبدا و محل مقصد بستگی دارد. بنا بر این لطفا برای طلاع از تعرفه دقیق حمل آن لطفا با ما تماس حاصل نمایید.

شرکت باربری و اتوبار سلام بار با داشتن پرسنل حرفه ای و با تجربه آماده ارائه تمامی خدمات حمل و نقل لوازم خانگی اعم از ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی، کولر گازی و کولر آبی و غیره جهت تهران و ارسال از تهران به شهرستان می باش

ادامه مطلب


10 نکته اساسی جهت اسباب کشی در دوران کرونا که حتما باید رعایت نمایید

 1. مکان جدید را حداقل یک روز قبل از اسباب کشی تحویل گرفته و بطور کامل ضدعفونی نمایید. ویروس بدون میزبان زنده روز‌های زیادی روی سطوح باقی نمی‌ماند پس در این زمینه نگران نباشید و وقتی خانه خالی است سطوحی مثل سرامیک و شیشه را حتما ضد عفونی نمایید.
 2. مسیر اسباب کشی منزل قدیم و جدید، مثل راه‌پله، آسانسور حمل اثاثیه و… را تا حد امکان ضدعفونی نمایید تا اگر به ناچار کارتنی و یا وسایل را به روی زمین گذاشتیدبخاطر کرونایی شدن وسایل نگران نشوید.
 3. از یک شرکت مطمئن و گروه‌های و کارگران و پرسنل حرفه‌ای‌شان برای کار کمک بگیرید. ماسک سه لایه پرستاری و محلول ضدعفونی هم در اختیارشان قرار دهید. طبیعی است که حمل اثاثیه با ماسک برای آن‌ها سخت است؛ پس اگر در این زمینه مقاومت نشان دادن ناراحت نشوید و سخت گیری نکنید.
 4. بهتر است از دمپایی های تمیز برای بردن وسایل و چیدن در منزل جدید استفاده نمایید و دمپایی در اختیار عزیزانی که به شما کمک می‌نمایند قرار داده تا با کفش داخل منزل تمیز و ضدعفونی شده نشوند
 5. بچه‌ها را در روز اسباب کشی به منزل یکی از اقوام برده و برای اعضای خانواده که در کار مشارکت دارند ماسک و دستکش تهیه نمایید.
 6. از کارتن‌های تمیز که یکی، دو روز از آن‌ها استفاده نشده برای پر کردن وسایل استفاده نمایید و برای اطمینان با چسب پهن، تمام ورودی‌های کارتن‌ها چسب بچسبانید.
 7. در روز اسباب کشی برای خوردن میوه، چای یا آب از ظروف یک‌بار مصرف استفاده نمایید.
 8. وسایل ضروری مثل بشقاب، لیوان، قابلمه، بالشت و… را با ماشین شخصی خودتان به منزل جدید انتقال دهید. بهتر است برای این‌کار صبر نمایید تا اسباب‌کشی تمام شده باشد.
 9. اگر مقدور است برای این‌که لازم نباشد تمام لوازم را ضدعفونی نمایید، یک روز برای باز کردن کارتن‌ها و چیدن‌شان صبر نمایید.  «ماندگاری ویروس روی بعضی سطوح مثل استیل یخچال زیاد است و نیاز به ضد عفونی حتما لازم میباشد».
 10. تا حد امکان اسباب‌کشی را به دقیقه ۹۰ موکول ننمایید تا همه کار‌ها با حوصله انجام داده شوند . بهتر است صبح زود شروع نمایید تا شب بدون نگرانی کارتان تمام شده باشد.

نکات مهم اسباب کشی در ایام کرونایی

اگر حتی یک بار هم تجربه اسباب‌کشی را داشته باشید، حتماً می‌دانید که این پروسه چه زیر و بم‌ها و چه نکات ریز و درشتی داردبخصوص در زمان اسباب کشی در کرونا دارد.

از جستجوی محل جدید گرفته تا انتخاب شرکت باربری و بسته بندی اسباب و اثاثیه و حمل بار، همه و همه مستلزم رعایت اصول خاصی هستند و هرگونه قصور و سهل انگاری در هر یک از این مراحل، ممکن است شامل ضرر مالی و جانی شود. حالا به همه اینها باید یک مورد دیگر را نیز اضافه کرد؛ مشکلی عالم گیر که به تازگی دست و پای ما انسانها را به طور کلی بسته و تقریباً باعث شده همگی خانه نشین شویم. این معضل چیزی نیست، جز بیماری کرونا ویروس جدید که کووید-19 نام دارد. این ویروس ذره‌بینی با همه کوچکی، گرفتاری های عظیمی به پا کرده که تا پیش از این حتی فکرش را نمیکردیم که در تمام قسمت های زندگیمان اثرگذار باشد.

قدرت انتقال سریع این ویروس باعث شده تا در هیچ یک از موقعیت های اجتماعی در امان نباشیم و هر لحظه خطر آلوده شدن به این ویروس در کمین ما میباشد. چند ماهی است که کارشناسان و پزشکان با شدت تمام توصیه به رعایت بهداشت و فاصله فیزیکی به عنوان تنها اقدامات عملی برای جلوگیری از شیوع کرونا می نمایند. بسیاری از ما به ناچار اکثر رفت و آمدهای خود به مکان‌های شلوغ را محدود کرده ایم و از اینکه بیرون برویم میترسیم و سعی میکنیم در خانه بمانیم.

اما وقتی پای اسباب کشی اجباری در میان باشد چه می‌توان کرد؟ شاید فکر کردن به روش رعایت اصول بهداشتی حین اسباب کشی این یکی از ترس‌آورترین مشکلات در دوران کرونا باشد. در صورتی که شما هم قصد نقل مکان و اسباب کشی را دارید، خوب است اطلاعاتی درباره اجتناب از خطرات احتمالی اسباب کشی در دوران بیماری همه‌گیر جهانی کرونا داشته باشید و با رعایت اصول ایمنی، از سلامت خود و اطرافیانتان محافظت کنید. اما اقدامات کاربردی برای اسباب کشی بهداشتی در دوران کرونا چیست؟

بایدها و نبایدهای اسباب‌کشی در دوران کرونا - اسباب کشی در کرونا - وحیدبار

کارهای اسباب کشی را دقیقه 90 انجام ندهید

هرچه زمان بیشتری برای انجام مراحل مختلف اسباب کشی در نظر بگیرید، می توانید با دقت بیشتری کار کرده و اصول بهداشتی و ایمنی را هر چه بهتر اجرا کنید. در عین حال، در نظر گرفتن زمان کافی برای اجرای دقیق اسباب کشی باعث آرامش خاطر شما نیز شده و از استرس های کار کم می کند.

پیش از بسته بندی اسباب و اثاثیه، آنها را اولویت بندی کنید

یکی از نکاتی که حین اسباب کشی باید مورد توجه قرار بگیرد این است که نیازی نیست همه وسایل خود را عیناً به محل جدید منتقل کنید. پیش از شروع کار بسته بندی وسایل، لیستی از وسیله هایی که دیگر به آنها نیاز ندارید تهیه کنید و این لوازم را یا به دست افرادی برسانید که به آن نیاز دارند یا آنها را به مراکز بازیافت بسپارید. این کار علاوه بر اینکه باعث سبکبار شدن شما موقع اسباب کشی می شود، به شما کمک می کند تا زمان بیشتری را نیز صرف ضدعفونی کردن وسایل باقی مانده کنید و در نتیجه خیالتان کاملاً بابت رعایت اصول پیشگیری از بیماری کرونا حین اسباب کشی راحت باشد.

اسباب کشی در دوران کرونا با وحیدبار

برای بسته بندی وسایل از کارتن های نو و بهداشتی استفاده نمایید

تهیه کردن کارتن مناسب برای بسته بندی وسایل، یک قدم بزرگ در اسباب کشی است. به احتمال زیاد شما هم در برهه ای از زمان، برای پیدا کردن کارتن مناسب اسباب کشی، سری به مغازه های محلی زده و از آنها کارتن خالی درخواست کرده اید. شاید هم از کارتن های قرضی دوست و آشنا استفاده کرده باشید. اما در شرایط کنونی که بیماری کرونا هر لحظه در کمین است، رعایت نکات بهداشتی بیش از پیش اهمیت دارد. به همین خاطر توصیه می شود که حتماً از کارتن های بسته بندی کاملاً نو و تازه برای اسباب کشی استفاده کنید. این روزها، تهیه کارتن های مقوایی نو کار سختی نیست. شما به راحتی می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی ملزومات بسته بندی، کلیه وسایلی که برای بسته بندی لوازم خود نیاز دارید را خریداری کنید. علاوه بر کارتن مقوایی، چسب های نواری پهن، انواع ضربه گیرهای حبابدار، نایلون های استرچ و سلفون هم برای بسته بندی لوازم منزل یا محل کار شما در این فروشگاه های اینترنتی موجود است. زودپک به عنوان سامانه فروش لوازم بسته بندی در ایران، آماده فروش اینترنتی کلیه انواع لوازم مورد نیاز برای بسته بندی اسباب و اثاثیه، از جمله انواع کارتن اسباب کشی در ابعاد مختلف، نایلون حبابدار، سلفون و نوار چسب است. با استفاده از خدمات زودپک، می توانید با خیالی آسوده در دوران کرونا اسباب کشی کنید.

بسته بندی لوازم را شخصاً خودتان به عهده بگیرید

بهتر است تعداد نفراتی که در اسباب کشی نقش دارند را به حداقل برسانید. این امر درباره بسته بندی لوازم هم صادق است. بعد از تعیین اولویت بسته بندی لوازم و تهیه کارتن های بهداشتی، نوبت آن است که خودتان به همراه اعضای خانواده دست به کار شوید و وسایل مورد نیازتان را در کارتن ها بسته بندی کنید. به این صورت می توانید مطمئن باشید که کسی به جز خودتان به اسباب و اثاثیه دست نزده و سطح وسایل شما کاملاً تمیز و بهداشتی باقی خواهد ماند.

 

ضدعفونی کردن ملک جدید را از یاد نبرید و حتما انجام دهید

تا پیش از این، نظافت کلی ملک جدید موقع اسباب کشی کفایت می کرد، اما حالا که در دوران کرونا به سر می بریم، اسباب کشی و نظافت مورد نیاز آن هم شکل جدیدی به خود گرفته است. حتماً پیش از انتقال وسایل به محل تازه، آن را با استفاده از مواد ضدعفونی کننده سطوح مناسب به خوبی تمیز کنید و هیچ نقطه ای را از نظر دور نگه ندارید. گوشه گوشه ساختمان به نظافت و ضدعفونی نیاز دارد تا وقتی قرار است وسایل را بچینید، همه‌جا کاملاً تمیز شده باشد. البته فراموش نکنید که موقع چیدمان اسباب و اثاثیه هم باید تمیز کردن وسایل را در نظر بگیرید.

موقع اسباب کشی از تجهیزات محافظت شخصی استفاده کنید

رعایت فاصله فیزیکی و استفاده از تجهیزات محافظت شخصی مانند ماسک و شیلد صورت و همچنین شستن و تمیز کردن مداوم دست‌ها، روش هایی مطمئن برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا هستند و رعایت این نکات موقع اسباب کشی هم باید مورد توجه قرار بگیرد. بدون کوچکترین خجالتی به پرسنل شرکت های باربری اعلام کنید که از ماسک استفاده کنند و خودتان نیز این کار را انجام دهید. انواع و اقسام ماسک های پزشکی از مراکز معتبر به صورت حضوری و آنلاین قابل خریداری هستند و در دسترس عموم قرار دارند، بنابراین از این نظر هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. ماسک پزشکی کاربردهای بسیاری دارد اما در زمان شیوع وسیع بیماری های ویروسی مانند کووید-19، لزوم تهیه و استفاده از آن از همیشه مهمتر است و حتی از سوی پزشکان برای عموم توصیه می شود. به دلیل رفت و آمد افراد مختلف موقع اسباب کشی، استفاده از ماسک یک ضرورت محسوب می شود.

زودپک می تواند کلیه نیازهای شما به ملزومات بسته بندی برای اسباب کشی را به ساده ترین شکل ممکن تامین کند. شما می توانید با مراجعه به این سامانه، به راحتی انواع کارتن اسباب کشی، ضربه گیر حبابدار، سلفون، نواز چسب و نایلون های استرچ کاملاً بهداشتی را تهیه کنید و بدین صورت خطر ریسک انتقال ویروس کرونا موقع اسباب کشی از روی سطوح را به حداقل برسانید.

اسباب کشی در دوران کرونایی

اگر چاره ای ندارید و حتما باید در این روزها کارهای اسباب کشی را انجام دهید، لطفا نکات بهداشتی را رعایت کنید. حفظ سلامت افراد خانوار مهم ترین موضوع است و نباید تحت تاثیر مشکلات جابجایی به آن بی توجهی شود. اینطور که مشخص است این ویروس مهیب به این زودی ها قصد رفتن ندارد. به شرط در نظر گرفتن همه جوانب ایمنی، می توان در دوران کرونا هم به منزل جدید نقل مکان کرد. با شرکت باربری تماس گرفته و در مورد اقدامات بهداشتی، سوال کنید. اغلب شرکت های معتبر خدمات ویژه ای را در این دوران ارائه می دهند. در این مطلب به جزئی ترین موارد و نکات مهم حمل اثاثیه در ایام کرونا پرداخته شده و راهنمای خوبی برای شروع یک اسباب کشی ایمن و بدون خطر است.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

بهداشت در اسباب کشیاسباب کشی با رعایت نکات بهداشتی

اقدامات قبل از اسباب کشی در دوران کرونا

یکی از مهم ترین اقدامات قبل از بردن اثاثیه به منزل جدید اینست که خانه را برای ورود، ضد عفونی کنید. در مورد خانه های خالی مشکلی وجود ندارد و با نظافت ساده و اسپری های ضدعفونی معمولی نیز می توانید محل را تمیز کنید. البته در مورد خانه های قدیمی یا آپارتمان هایی که قبلا کسب در آن ساکن بوده اوضاع فرق می کند. برای پیشگیری از هر نوع خطر احتمالی حتما ساختمان را قبل از اثاث کشی، ضد عفونی کنید. ضدعفونی منزل تنها راه برای اطمینان از عدم وجود ویروس و باکتری های عامل بیماری است.

 • در صورت امکان ۷۲ ساعت قبل کلید منزل جدید را گرفته و اقدامات نظافت و ضد عفونی را انجام دهید
 • حداقل ۲۴ ساعت بعد از ضد عفونی کردن منزل، اثاثیه را به محل انتقال دهید
 • با شرکت باربری تماس گرفته و در مورد اقدامات بهداشتی سوال کنید
 • برای روز اسباب کشی به اندازه کافی اسپری ضد عفونی در دسترس قرار دهید
 • حتی با وجود رعایت بهداشت از سوی کارگر حمل بار باز هم خودتان محل تردد کارگرها را با اسپری الکلی ضدعفونی کنید
 • از وضعیت راه ها و منع عبور در حمل بار به شهرستان مطلع شوید

چک لیست اسباب کشی در دوران کرونا

 • به دلیل وقت گیر بودن لازم است تا چند روز زودتر کارهای جمع آوری وسایل و بسته بندی را انجام دهید.
 • لوازمی که مورد نیاز نیست را با خود به منزل جدید، حمل نکنید. هر چه لوازم کمتر باشد، ضدعفونی آن ساده تر است.
 • برای بسته بندی لوازم از کارتن اسباب کشی نو و تمیز استفاده کنید.
 • همه لوازم را قبل از بسته بندی، ضد عفونی کنید و در مشمع های پلاستیکی قرار دهید.
 • برای حفظ بهداشت حتما لوازم را با پوشش کامل در کارتن قرار دهید و درز کارتن ها را با چسب بپوشانید.
 • با شرکت های باربری برای روز اسباب کشی هماهنگ کنید.
 • حتما از قبل در مورد محدودیت های تردد و جابجایی بار اطلاعات کسب کنید.
 • ساعات خلوت تر روز را برای حمل اثاثیه انتخاب کنید.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری اصفهان تجربه کنید

کرونا و اسباب کشیرعایت نکات بهداشتی در شرکت باربری

بیشتر بخوانید
قیمت انواع حفاظ پنجره در ساختمان های تجاری

اقدامات بعد از اسباب کشی در دوران کرونا

وقتی بسته بندی ها و لوازم به منزل جدید منتقل شود هنوز کارهای زیادی باقی مانده که باید انجام شود. در خانه یک منطقه امن و کاملا تمیز و بهداشتی را مشخص نمایید تا افراد بتوانند در آنجا استراحت و یا تا چیدمان کامل کارها در آن قسمت انجام شود. بقیه فضا را با استفاده از اسپری های مخصوص، حتما ضد عفونی نمایید. دستگیره و درب ورودی، کف ساختمان و بقیه قسمت ها را یکبار کامل تمیز کرده و ضدعفونی نمایید. کارتن های اسباب کشی را سعی کنید به محض باز کردن دور انداخته شوند . لوازم داخل کارتن ها را به داخل کمد و کابینت ها قرار دهید.

تابستان فصل اسباب کشی در اصفهان

نکات اسباب کشی در دوران کرونا در اصفهان توسط شرکت وحیدبار

 • نظافت منزل در زمان شیوع بیماری های ویروسی و عفونی به خصوص کرونا اهمیت زیادی خواهد داشت. از شرکت های خدماتی برای نظافت کامل منزل سعی کنید استفاده نمایید.
 • در صورت امکان یکی دو روز کودکان و سالمندان را به منزل اقوام و نزدیکان ببرید تا خطری متوجه کودکان و سالمندان شما نشود.
 • همه کارتن های بسته بندی، کاغذها و پوشش های پلاستیکی را به محض باز کردن از منزل سعی کنید حتما خارج نمایید.
 • سعی کنید افراد کمتری را درگیر کارهای اسباب کشی نمایید جمع شدن اقوام برای جابجایی لوازم اصلا کار درستی نمی باشد.
 • از شرکت باربری در مورد اقدامات بهداشتی و ضدعفونی کامیونت حمل بار سوال نمایید. لازم است تا پتوها و کامیونت باربری پس از هر اسباب کشی به خوبی ضدعفونی شوند و حتما در این ارتباط حتما با شرکت یاربری در اصفهان سوال نمایید که انجام شده باشد.

خدمات اسباب کشی افراد سالمند

اسباب کشی بهداشتی در کرونا توسط وحیدباراسباب کشی در ایام کرونا

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در وحیدبار

عنوان (به روز رسانی سال 99)تعرفه طبق نرخ اتحادیه(تومان)
کامیونت 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر230000
کامیونت 3 ساعت250000
کامیونت 3 ساعت درون شهر اصفهان330000
هر ساعت اضافه خاور80000
کارگر 3 ساعت95000
هر ساعت اضافه کارگر40000
حمل موارد حجیم هر طبقه30000
باز و بستن درب ساید40,000
باز و بستن لوستر30,000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)2,000

خدمات اسباب کشی و باربری در اصفهان

اسباب کشی بهداشتی را با بهترین باربری در اصفهان تجربه نمایید. حمل بار با رعایت نکات بهداشتی با در نظر گرفتن اقدامات ایمنی انجام می شود. جهت اطلاع از خدمات ویژه اثاث کشی در ایام کرونا با 09139779516 در تماس باشید. ثبت سفارش از طریق سایت با شرایط ویژه انجام میگیرد .لطفا به هنگام ثبت سفارش، تاریخ و آدرس دقیق را قید کنید تا برنامه ریزی طبق خواسته تان انجام و حمل اثاثیه منزل در اصفهان با خدمات ویژه صورت پذیرد. خدمات اسباب کشی وحیدبار شامل تضمین سالم رسیدن بار به مقصد میباشد. در صورت آسیب احتمالی به لوازم، هزینه آن توسط بهترین شرکت اسباب کشی در اصفهان (وحیدبار) پرداخت می گردد.

ادامه مطلب


هزینه بسته بندی لوازم منزل

قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان و تعرفه بسته بندی و حمل اثاثیه وسایل برای اسباب کشی در اصفهان شامل دو هزینه زیر است:

 

1- هزینه لوازم بسته بندی:

 • یک رول 90 متری پلاستیک حباب دار
 • یک بسته سلفون 500 متری
 • دو عدد چسب پهن بزرگ

جمع این 3 قلم 280 هزار تومان خواهد شد.

 

2- کارگر بسته بندی اسباب کشی

دستمزد کارگر برای بسته بندی به صورت ساعتی محاسبه می شود و به ازاء هر ساعت ۲۵ هزار تومان است.

 

این مقدار وسایل تقریبا برای بسته بندی یک اثاثیه منزل متوسط شامل موارد زیر کافی خواهد بود

 1.  بسته بندی یک دست مبل با میز عسلی
 2. بسته بندی یک دست میز و صندلی نهار خوری
 3. بسته بندی دو عدد فرش
 4. بسته بندی یک عدد یخچال ساید باید ساید
 5. بسته بندی یک عدد تلویزیون
 6. بسته بندی یک عدد ماشین لباسشویی
 7. بسته بندی یک عدد ماشین ظرفشویی
 8. بسته بندی یک عدد اجاق گاز
 9. بسته بندی یک عدد بوفه

 

شماره تماس بسته بندی برای اسباب کشی

09139779516

 

بسته بندی یخچال09139779516 وحیدبار

لوازم بسته بندی برای اسباب کشی

در صورتی که قصد دارید بسته‌ بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام دهید به این لوازم نیاز دارید

در این صورت هزینه بسته بندی اثاثیه منزل شما کاهش پیدا خواهد کرد و فقط هزینه خرید این وسایل را میپردازید

1- طناب

2- کارتن های ضخیم مقوایی مثل کارتن موز

3- جعبه های پلاستیکی یا چوبی میوه

4- چسب نواری محکم و پهن

5- منگنه

6- نایلون های حباب دار

7- روزنامه باطله

8- ماژیک برای نوشتن روی کارتن ها

 

قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان بصورت ساعتی محاسبه میگردد

کارتن بسته بندی اسباب کشی

کارتن های بسته بندی اثاثیه منزل در انواع و اندازه های مختلف وجود دارند

یک نوع از کارتن وجود دارد به نام کارتن های رگال دار که مخصوص جابجایی لباس است و وسیله بسیار جالبی برای بسته بندی اثاثیه منزل هست.

شما لباس ها را می توانید بدون به هم خوردن و چین خوردن  در داخل آن قرار دهید و با خیال آسان جابجایی آن را انجام دهید

یک نکته را در بسته بندی اثاثیه منزل و  اسباب کشی با کارتن در نظر داشته باشید و آن اینکه سعی نکنید همه کارتن را پر کنید زیرا وزن آنها سنگین می شود و به سختی حمل خواهند شد.

 

 

آموزش بسته بندی اثاث منزل

نحوه بسته بندی مبلمان

بسته بندی لوازم خانگی

در یک اسباب کشی حرفه ای بهتر است کار بسته بندی لوازم منزل را به شرکتهای باربری بسپارید

اما اگر قصد دارید خودتان بسته بندی لوازم منزل را انجام دهید در یک مطلب دیگر به طور کامل و با جزییات در خصوص  بهترین نحوه بسته بندی لوازم منزل توضیح داده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.

اما اگر نمیخواهید کل اثاثیه تان را بسته بندی کنید و قصد دارید تنها برخی از وسایل برقی خود را انبار کنید مطالب زیر در خصوص نحوه بسته بندی لوازم برقی مانند ماشین لباسشویی ، تلویزیون و یخچال می باشد.

نحوه محاسبه هزینه باربری | استعلام قیمت باربری

اگر به دنبال نحوه محاسبه هزینه باربری زمینی به صورت دقیق و با جزییات کامل هستید لطفا مطالب زیر را بخوانید:

 

1-نرخ باربری اثاثیه منزل در اصفهان توسط وحیدبار : برای نحوه محاسبه هزینه باربری منزل و نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل و دستمزد کارگر اسباب کشی نسبت به اثاثیه شما متفاوت میباشد که به صورت ساعتی محاسبه میگردد.

در این مطلب نرخ حمل اثاثیه در داخل اصفهان و شهرهای بزرگ تشریح شده است. و همه آنچیزی که درباره ریز قیمت‌های حمل اثاثیه منزل و نحوه محاسبه هزینه باربری نیاز است موجود میباشد. برای پیدا کردن باربری در اصفهان فقط باید با شماره زیر تماس بگیرید تا وحیدبار در خدمت شما قرار گیرد

09139779516

2- هزینه باربری به شهرستان: در این مطلب هزینه باربری از تهران به مراکز استان به صورت جدول آمده است.

توصیه می‌کنیم اگر قرار است به شهرستان بار بفرستید کف قیمت‌ها و نحوه محاسبه هزینه باربری را از این مطلب مطالعه کنید. مثلا کفِ هزینه باربری از تهران به قزوین برای خاور حدود 310 است.

اگر به دنبال کرایه خاور بین شهری و هزینه باربری به شهرهای کوچک هستید در مطلب کاملتری به هزینه باربری به 200 شهرستان کشور پرداخته شده است. (یعنی تمام شهرهای ایران)

 

3- هزینه حمل بار در اصفهان : مطلب خوب و جامعی میباشد.

 

استعلام قیمت باربری و قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

لطفا قبل از استعلام قیمت از شرکتهای باربری نکات زیر را مد نظر قرار دهید

1-برای استعلام قیمت از شرکتهای باربری، یک یا دو روز قبل از بارگیری اقدام کنید.

به دلایل مختلف اعم از ترافیک جاده ، وضعیت آب و هوایی و تعطیلات نرخ کرایه باربری در روزهای مختلف سال به خصوص برای ماشین های سنگین متفاوت است.

بسیاری از مشتریان یک هفته قبل از اسباب کشی استعلام قیمت می گیرند و در روز اسباب کشی ناگهان با قیمت دیگری مواجه می شوند. بنابراین سعی کنید در همان روز و یا یک روز قبل از بارگیری نسبت به استعلام قیمت اقدام کنید.

 

2- قیمت اعلام شده به شما فقط مربوط به کرایه ماشین است و هزینه بارگیری برای وسایل سنگین و خاص مثل یخچال ساید و پیانو و … و دستمزد کارگر جداگانه محاسبه می شود.

 

3- در صورتی که اسباب کشی دارید برای برآورد دستمزد کارگر، جزییات مربوط به اثاثیه منزل خود را با کارشناسان درمیان بگذارید.

این نکته در اسباب کشی بسیار مهم است. زیرا در مواردی که حجم بار زیاد و تعداد طبقات بالا باشد دستمزد کارگر مبلغ زیادی خواهد شد.

این مبلغ مستقیما به کارگر پرداخت می شود و شرکت باربری در این مورد هیچ سودی دریافت نمی کند.

به طور مثال در یک اسباب کشی از طبقه اول به طبقه سوم برای جابه جایی اثاثیه منزل بدون یخچال ساید باید ساید، گاوصندوق، کتابخانه و بوفه خیلی بزرگ، پیانو و هر وسیله ای که وزن و حجم آن بالا باشد دستمزد هر کارگر برای 3 ساعت 110 هزار تومان است. هزینه حمل وسایل ذکر شده نیز جداگانه حساب می شود.

 

4- هر گونه توقف، بارگیری مجدد حین مسیر و محدودیت های ترافیکی باعث افزایش کرایه ماشین خواهد شد.

در صورتی که راننده در حین مسیر مجبور به بارگیری مجدد شود و یا به هر دلیلی توقف داشته باشد بسته به زمانی که معطل می شود کرایه آن افزایش پیدا می کند.

بنابراین بهتر است این موارد را از قبل با شرکت باربری هماهنگ کنید تا در پایان کار با مبلغ بالایی از سمت راننده مواجه نشوید.

 

این چهار عامل در کنار یکدیگر باعث می شود استعلام قیمت اولیه ای که از شرکت باربری گرفته اید با هزینه ای که در پایان کار می پردازید اختلاف داشته باشد.

با رعایت این نکات می توانید در هنگام استعلام قیمت از شرکتهای باربری برآورد دقیق تری از نرخ کرایه باربری و دستمزد کارگر داشته باشید.

 

ادامه مطلب


مزایای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان توسط شرکت اسباب کشی وحیدبار که به عنوان نمونه ترین و بهترین شرکت اسباب کشی در اصفهان شناخته شده است

1- محفاظت از لوازم منزل در اسباب کشی
بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، مهم ترین نگرانی و استرس کسانی که قصد حمل اثاثیه منزل دراصفهان دارندرا از بین میبرد چون این نگرانی ناشی از آسیب دیدن اثاثیه منزل در حین جا به جایی است که با بسته بندی وسایل این نگرانی  اول از همه از بین می رود.

اثاثیه منزل شما، به خصوص اقلام سنگین و حساس شما به هنگام جا به جایی در معرض آسیب دیدن قرار دارند. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی، بهترین راهی است که برای جلوگیری از آسیب دیدن لوازم خانه شما وجود دارد.

ممکن است شما بگویید هزینه بسته بندی لوازم منزل زیاد است یا با دقت در حمل اثاثیه میتوان جلوی آسیب دیدن آنها را گرفت. این نکته را در نظر داشته باشید که شما هر چه قدر هم در حمل اسباب تان دقت به خرج بدهید، ممکن است در مسیر حمل راننده ترمز کند و در اثر برخورد لوازم به یکدیگر، اسباب شما آسیب ببیند بخاطر همین حمل و نقل وحید قصد دارد در مورد حمل اثاثیه منزل در اصفهان و باربری در اصفهان راهنمایی کامل نماید.

هزینه آسیب دیدن لوازم شما و احتمالا جایگزین کردن آن به مراتب هزینه بیشتری نسبت به بسته بندی دارد. بسته بندی لوازم منزل یک نوع بیمه کردن وسایل شما در مقابل آسیب دیدگی احتمالی میباشد. بنابراین بسته بندی اثاثیه منزل کار منطقی بنظر میرسد.همچنین بسته بندی لوازم منزل باعث سهولت در اسباب کشی شما میشود و جابه جایی لوازم شما را راحت تر میکند. از دیگر مزایای بسته بندی، کاهش هزینه های اسباب کشی شما میباشد. زیرا هر چه اسباب کشی منزل شما کمتر طول بکشد، شما هزینه کمتری بابت کارگر و جابه جایی بار پرداخت میکنید.

حفاظت از لوازم منزل با بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

با یک بسته بندی اصولی و صحیح میتوان احتمال آسیب دیدن اثاثیه خود را به کمترین حد ممکن برسانید. نکته مهمی که در بسته بندی وجود دارد این است که از لوازم و اقلام با کیفیت و مخصوص بسته بندی استفاده کنید تا ایمنی اسباب کشی شما تضمین شود.

2-باربری در اصفهان بصورت آسان
اسباب کشی آسان با بسته بندی لوازم منزل

یکی از مزایای بسته بندی اثاثیه منزل، سهولت جا به جایی لوازم بسته بندی شده میباشد. زمانی که شما اقلام خود را داخل کارتن اسباب کشی مناسب قرار میدهید، میتوانید آنها را با سادگی بیشتری جا به جا کنید. همچنین بلند کردن لوازم بسته بندی شده بسیار راحت تر از وسایل باز و بدون بسته بندی است و انرژی کمتری از شما میگیرد.

3-کاهش زمان اسباب کشی
زمانی که لوازم منزل بسته بندی مناسب داشته باشند، جابه جایی آن ها نیز راحت می شود. یکی دیگر از مزایای بسته بندی لوازم منزل مناسب، نحوه چیدمان وسایل در خودرو باربری است؛ این عمل موجب می شود تا اثاثیه به صورت منظم روی هم قرار گیرد و خودرو فضای بیشتری برای بار داشته باشد و به طبع آن تعداد دفعات کمتری رفت و آمد نیاز دارد. به این ترتیب در زمان و هزینه اسباب کشی صرفه جویی خواهد شد.

کاهش زمان اسباب کشی با بسته بندی لوازم منزل

مطلب پیشنهادی: اسباب کشی مسافت کم چگونه ارزان و راحت میشود؟

4- نظم و آراستگی
نظم و آراستگی از مزایای بسته بندی لوازم منزل میباشد

از دیگر مزایای بسته بندی لوازم منزل این است که از شلوغی و بی نظمی حین اسباب کشی جلوگیری می کند. هر گروه از اقلام در جعبه مخصوص قرار میگیرد و بعد از جا به جایی به سادگی میتوانید لوازم منزل خود را پیدا کنید و چیدمان خانه خود را سریعتر شروع کنید.

5- کاهش هزینه های اسباب کشی
یکی از عواملی که اتوبار های باربری برای قیمت خدمات باربری خود در نظر میگیرند، مدت زمان جا به جایی است. هر چه فرآیند اثاث کشی شما زمان بیشتری ببرد، هزینه های کارگر اسباب کشی و ماشین باربری و همچنین هزینه بسته بندی لوازم منزل نیز افزایش خواهد یافت. همان طور که در بالا اشاره کردیم، بسته بندی لوازم منزل باعث کاهش زمان جا به جایی میشود و در نتیجه شما اسباب کشی ارزان تری خواهید داشت.

باربری آسان با وحید بار 09139779516

کاهش هزینه اسباب کشی با بسته بندی لوازم منزل

ایمنی، سهولت، سرعت و هزینه کمتر از اصول مهم یک اسباب کشی میباشد. بسته بندی لوازم منزل تمامی این موارد را برای شما فراهم میکند و شما میتوانید یک اسباب کشی ارزان، سریع و بدون نگرانی را تجربه کنید.

شرکت خدمات باربری و اسباب کشی حمل و نقل وحیدیا همان باربری در اصفهان سعی دارد اطلاعات جامع و کامل در مورد باربری و اسباب کشی به مشتریان خود ارائه دهد در این نوشتار سعی کردیم مزایای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را به شما معرفی کنیم. اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، در صورت تمایل میتوانید لینک این مطلب در وبلاگ یا وب سایتتان قرار دهید یا به وسیله دکمه های قرار داده شده زیر این مطلب آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را در شبکه های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

حمل و نقل وحید  اولین و بزرگترین شرکت باربری در اصفهان، با تیمی مجرب و دلسوز آماده ارائه خدمات باربری و اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل به شما مردم عزیز است. هدف وحید بار اصفهان تجربه یک اسباب کشی آسان برای شما عزیزان است. شما میتوانید با تماس با وحیدبار اصفهان به مدیریت جناب کمال خالدی بهترین حمل و نقل در اصفهان را تجربه نمایید

اتوبار وحید بار اصفهان با تیمی مجرب و متخصص در امور اسباب کشی و باربری در تمام نقاط ایران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان با منصفانه ترین قیمت باربری است. شما میتوانیدبا تماس با وحید بار اصفهان یک جابجایی حرفه ای و کاملا هوشمند را تجربه کنید

ادامه مطلب


حمل اثاثیه منزل در اصفهان

چطور اسباب کشی آسان  ( اثاث کشی ) را تجربه کنیم؟

وحید بار در این مقاله سعی دارد با گفتن نکات اسباب کشی آسان به شما در این امر کمک نماید.

اسباب‌کشی عملی وقت‌گیر و کم‌ و بیش هزینه‌بر است،با بررسی و انتخاب یک راهکار مشخص و دقیق می‌توان از بسیاری از اتفاقات پیش‌بینی‌نشده در اثاث‌کشی جلوگیری کرده و مدت‌ زمان اسباب کشی را کاهش داد.

وحید بار در این مطلب به چند ترفند و نکته کاربردی در اثاث‌کشی و جابجایی وسایل منزل می پردازد که با رعایت آن‌ها می‌تواند در کمترین زمان ممکن و با بهینه‌سازی انرژی، زمان و هزینه، یک اسباب‌کشی آسان و بدون دردسر را تجربه نمود

    1. زمان‌بندی صحیح و دقیق، قبل از شروع اثاث‌کشی

باربری آسان با وحید بار 09139779516

شاید اولین مسئله‌ای که پیش از اثاث‌کشی باید به آن توجه کرد، بررسی دقیق بازه زمانی جمع‌آوری، بسته‌بندی و جابجایی وسایل منزل است. در صورت مشخص کردن زمان لازم برای تمامی مراحل اثاث‌کشی می‌توان انتظار داشت که با مشکل کمبود وقت در اثاث‌کشی روبرو نخواهیم شد.

بسیاری از اشخاص کم‌تجربه در این زمینه، تمامی فعالیت‌های لازم را به روز اثاث‌کشی موکول می‌نمایند. موضوعی که باعث می‌شود اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی کوچک و بزرگ، بر سر راه یک جابجایی ساده و مطمئن قرار گیرد.

در نظر داشته باشید که جمع‌آوری وسایل کوچک منزل، زمان زیادی می‌برد و باید از چندین روز قبل از اثاث‌کشی آغاز کنید. بهتر است پیش از شروع پروسه اسباب‌کشی، تمامی اتفاقات و زمان لازم برای برخورد با آن‌ها را پیش‌بینی کنید تا با مشکل کمبود زمان روبرو نشوید.

          2. برنامه‌ریزی

برای اینکه در روزهای اسباب‌کشی سردرگم نشویم، بهتره فهرستی از تمام کارهایی که باید انجام دهیم و وسایلی که باید جمع و جور کنیم، تهیه کنیم. ما می‌توانیم یک برنامه زمان‌بندی برای بسته‌بندی کردن وسایل هم تدارک ببینیم که مطابق آن وسایلمان را جمع و جور کنیم و تمام فشار کاری را در یک روز متحمل نشویم؛ البته باید این کار نفس‌گیر را بین اعضای خانواده تقسیم کنیم و از آنها بخواهیم هر روز مقداری از وسایل را بسته‌بندی و مرتب نمایند.

      3. روز اسباب کشی چکار کنیم؟

یکی از مواردی که وحید بار به آن توجه نموده همین نکته است قبل از اسباب‌کشی یک مسیر خوب برای روز اسباب‌ کشی انتخاب نمایید تا خاور راحت بتواند از آن مسیر رفت و آمد داشته باشد. همچنین برای بارگیری و تخلیه جای پارک فراهم باشد. برای این منظور می‌توانید با پارک کردن ماشین شخصی خود و نزدیکان‌تان به اندازه دو ماشین سواری جا نگه دارید تا هنگام بارگیری و تخلیه به مشکل برخورد نکنید. بهتر است ساعات اولیه روز را به جابه‌جایی اختصاص داد. در ضمن کودک خود را نزد بستگان‌ تان قرار دهید تا بتوانید به راحتی اوضاع را کنترل نمایید. به امید خدا نکات بالا کمک میکند بتوانید تجربه دلچسبی از جابه‌جایی داشته باشید. به این فکر کنید که همه اینها یک تنوع بزرگ است و شما باید از آن نهایت لذت را ببرید.

    4.تهیه لیست از لوازم و وسایل منزل

تهیه لیست وسایل قبل از اسباب کشی

داشتن یک لیست کامل از وسایل منزل و محل قرارگیری آن‌ها در بسته‌بندی به شما کمک می‌کند که از جمع‌آوری تمامی وسایل، اطمینان حاصل کنید و علاوه بر آن نیز بتوانید در مقصد، با سرعت بیشتری وسایل خود را پیدا کنید.

در صورتی که یک لیست مشخص از وسایل و لوازم خانه وجود داشته باشد، شما پیش از باز کردن یک جعبه می‌دانید که در آن جعبه خاص، چه چیزی وجود دارد. هرچند تهیه لیست، مدت زمانی اضافه را به جمع‌آوری وسایل منزل خواهد افزود، اما در عوض در هنگام باز کردن وسایل، زمان زیادی از شما را صرفه‌جویی خواهد کرد.

 5.تهیه لوازم برای بسته‌بندی

اگر شما هم جزو افرادی هستید که فکر می‌کنید هیچ‌ کس به اندازه خودتان وسایل و اثاثیه تان را دوست ندارد بهتره بسته‌بندی را خودتان انجام دهید. در این صورت برای بسته‌بندی به اقلام زیر نیاز دارید:

– کارتن‌های ضخیم که بهتر است در تعداد بالا و سالم تهیه شوند تا حمل و نقل هم در زمان کمتر و هم با هزینه کمتری انجام شود.

– چسب نواری پهن و طناب برای بسته‌بندی ایمن کارتن‌ها

– ماژیک برای نوشتن محتویات روی کارتن‌ها

-روزنامه باطله و پلاستیک‌های حباب‌دار مخصوص بسته‌بندی شکستنی‌ها

   6. جداسازی وسایل برقی و گازی

جداسازی وسایل برقی و گازی قبل از اسباب کشی

جداسازی وسایل برقی و گازی مثل ماشین لباس‌شویی و اجاق‌گاز، عملی زمان‌بر است و بهتر است یک روز پیش از اثاث‌کشی نهایی انجام شود. عجله در باز کردن وسایلی که نیاز به ایمنی بالا در جداسازی و بسته‌بندی دارند، می‌تواند به یک فاجعه تبدیل شود.

بهتر است با در نظر گرفتن زمان مناسب برای این کار، از جداسازی دقیق وسایل خانگی اطمینان کسب کنید و به بسته بودن لوله‌های گاز و در دسترس نبودن سیم‌های برق، دقت کنید. در نظر داشته باشید که کودکان، اطلاع چندانی از خطرات وسایل برقی و گازی ندارند و باید با استفاده از به ست‌ های مناسب، راه دسترسی آن‌ها را به لوله‌ها، شیر های گاز و سیم‌های برق، محدود کنید.

جمع‌آوری کامل یخچال نیز به ۲۴ ساعت زمان مفید نیازمند است و بهتر است یک هفته پیش از اثاث‌کشی، فکری به حال مواد غذایی مصرفی موجود در یخچال بکنید. این بررسی دقیق باعث می‌شود تا از دست رفتن بسیاری از مواد غذایی جلوگیری شود.

  7.  بسته‌بندی دقیق و مطمئن

 

بسته‌بندی صحیح وسایل منزل، از مهم‌ترین نکات اثاث‌کشی به‌ حساب می‌آید. پیش از شروع پروسه بسته‌بندی، باید از آماده‌سازی وسایلی مثل چسب، جعبه، کیسه‌های بزرگ و ضربه‌گیر، اطمینان حاصل کنید.

در نظر داشته باشید که بسیاری از باربری‌های استاندارد، وظیفه بسته‌بندی وسایل شما را به عهده می‌گیرند، اما این وظیفه تنها شامل وسایل بزرگ و شکستنی می‌شود. اغلب لوازم‌ خانگی در گروه وسایل کوچک قرار می‌گیرند و بهتر است توسط خود شما بسته‌بندی شوند.

پوشاک و دیگر لوازم پارچه‌ای را می‌توانید در کیسه‌های زباله بسیار بزرگ قرار دهید و روی کیسه را چسب بزنید. لوازم کوچک باید در جعبه‌های کوچک و متوسط قرار بگیرند. باید به این موضوع دقت شود که جابجایی لوازم متوسط و بزرگ برای کارمندان باربری ساده‌تر است و بهتر است بسته‌ها را در اندازه‌ای مناسب انتخاب کنید.

بهترین گزینه برای بسته‌بندی و نصب ضربه‌گیر بر روی وسایل بزرگ منزل، سپردن این موضوع به نیروی متخصص باربری است. این اشخاص با تجربه بالا در زمینه بسته‌بندی و جابجایی لوازم بزرگ و سنگین، می‌توانند بهترین راهکار را به شما ارائه دهند. در نظر داشته باشید که هرچند یک بسته‌بندی دقیق، هزینه‌های جابجایی را افزایش می‌دهد، اما با این عمل از خطرات و هزینه‌های بزرگ‌تر، جلوگیری می‌کنید.

نکته: قوانین چیدمان درون جعبه را رعایت کنید، بهتر است در هر کارتن آیتم‌های سنگین‌تر را در پایین جعبه و سبک‌تر ها را در بالا بچینید. با این کار تعادل کارتن‌ها به‌ خصوص کارتن‌های با ارتفاع بیشتر، بهتر حفظ می‌شود. زمانی که کارتن‌ها را در کامیون می‌گذارید ، دقت کنید کارتن‌های سنگین‌تر را پایین بگذارید تا فشار وسایل شما را له نکند.

نکته: وسایلی که اتصالات خاصی دارند،بعضی از وسایل مانند قاب‌ها یا آینه‌ها با پیچ یا وسایل خاصی آویزان شده‌اند که هنگام جابه‌جایی ممکن است اتصالات کنده شوند یا در این میان گم شوند؛ بنابرین قبلا آنها را جدا کنید و داخل کیسه نایلونی بسته‌بندی کرده و روی وسیله بچسبانید یا جداگانه با برچسبی که روی آن اسم وسیله را نوشته‌اید، بسته‌بندی کنید.

 

  8. حذف وسایل  و اثاثیه اضافی

وسایلی که نیاز ندارید هدیه بدهید

یکی از قوانین مشهور اثاث‌کشی، قانون حذف وسایل اضافه است. در این قانون اشاره شده که اگر از یک وسیله، لباس یا آیتمی خاص، چندین سال است که استفاده نشده، به‌احتمال‌زیاد در آینده نیز استفاده نخواهد شد.

بهتر است پیش از شروع به جمع‌آوری وسایل منزل، با بررسی دقیق لوازم شخصی خود، وسایل بدون استفاده و اضافه را دور بیندازید یا به افراد نیازمند ببخشید. بسیاری از وسایل اضافه و بدون استفاده، تنها هزینه و زمان مصرفی در باربری را افزایش می‌دهند و در پایان جایی اضافه را در خانه جدید به خود اختصاص خواهند داد.

    9. علامت‌گذاری وسایل شکستنی

وسایل شکستنی خود را علامت گذاری کنید

ظروف شکستنی در دکوراسیون آشپزخانه احتیاج به توجه بیشتری دارند، تا حدی که توصیه می کنیم کار بسته بندی خود را از این قسمت آغاز کنید. با این کار یک تیر و چند نشان زده اید، علاوه بر اینکه سامان و ترتیبی به کار خود می دهید و مانع شکستن ظروف می شوید از صرف هزینه های اضافی در این خصوص نیز جلوگیری نموده اید.

نکته:برای جلوگیری از ضربه به جعبه های ظروف شکستنی خود، از حوله های بزرگ استفاده کرده و آنها را در کف و دیواره های جعبه قرار دهید. بعد از آن هم می توانید از یک لباس یا حوله دیگری بر روی ظروف در جعبه استفاده نمایید.

نکته:بسته‌بندی وسایل شکستنی چه توسط شخص انجام شود و چه توسط باربری، باید با علامت‌گذاری دقیق این بسته‌ها همراه باشد. کارمند جابجایی وسایل تنها با مشاهده علائم و عبارت «شکستی» است که می‌تواند با دقتی بالاتر، بسته موردنظر را جابجا کند. در صورتی که روی بسته‌های مهم و شکستنی، هیچ‌گونه علامتی نگذارید، نمی‌تواند انتظار داشته باشید که این وسایل با سلامت کامل به مقصد برسند.

    10. مراقبت از لوازم قیمتی و جواهرات و ….

مراقب وسایل با ارزش خود باشید

بسته بندی جواهرات و لوازم باارزش از دیگر نکات مهمی است که حتما باید به آن توجه کنید و از آن غافل نشوید! چراکه این وسایل شکننده و حساس هستند. شما می توانید از کیسه های میان وعده و یا طبقه های کوچکی برای نگهداشتن امن طلا و جواهرات خود استفاده کنید.

نکته: این وسایل را به دست کامیون نسپارید، بلکه آنها را همراه خود داشته باشید و با وسیله نقلیه خودتان، آنها را به خانه جدید خود ببرید.

نکته: وسایل قیمتی مثل طلا، جواهرات، پوشاک گران قیمت و پول نقد، هرگز نباید در دسترس دیگر اشخاص قرار بگیرد. هرچند یک باربری مطمئن و مشهور، هیچ‌گاه به وسایل شخصی شما دست‌درازی نخواهد کرد، اما با این‌ حال از اتفاقات پیش‌بینی‌نشده نیز نمی‌توان جلوگیری کرد. بهتر است با پیشگیری از بروز هرگونه مشکل، جابجایی وسایل شخصی گران‌قیمت را خودتان به عهده بگیرید تا بتوانید از امنیت بالای آن‌ها اطمینان کسب کنید.

    11 . در دسترس بودن کمک‌های اولیه

کمک های اولیه را در دسترس قرار دهید

چه در مراحل بسته‌بندی و جداسازی وسایل و چه در مرحله جابجایی و اثاث‌کشی، دسترسی به کمک‌های اولیه و لوازم اطفا حریق، باید در دستور کار شما قرار بگیرد. البته یک باربری استاندارد، به لوازم مهم مرتبط با سلامتی بار و کارمندان، مجهز است، اما بهتر است شما نیز به‌ عنوان کاربر، از وجود وسایل مهمی مثل بسته‌های کمک‌های اولیه، اطمینان کسب کنید.

     12 . آمادگی در مقصد جهت چیدمان

اسباب کشی راحت و بی استرس

آمادگی مقصد باربری، موضوعی است که باید در برنامه‌ریزی اولیه شما اعمال شود. مقصد بار و لوازم منزل باید پیش از شروع پروسه اثاث‌کشی، تمیز و آماده باشد. بهتر است یک روز پیش از اثاث‌کشی، از آمادگی مقصد باربری، اطمینان کسب کنید.

با مراجعه به محل موردنظر می‌توانید با دقت بالا، محل قرارگیری وسایل را پیش و پس از باز کردن بسته‌ها، در نظر بگیرید. این عمل به‌ ظاهر ساده، مراحل پایانی اسباب‌کشی را آسان و سریع‌تر خواهد کرد.

      13. چک کردن نهایی را فراموش نکنید

بعد از تمام شدن کارتان، کمی استراحت کنید. بعد از آن گشت دیگری در خانه بزنید تا اطمینان خاطر پیدا کنید که چیزی جا نمانده باشد. گاهی مرور و نگاهی دوباره، نکات مهمی را به یادتان خواهد آورد. اگر چیزی را پیدا کردید آن را درون یک جعبه قرار داده و با برچسب بر روی آن یادداشت نمایید.

اطمینان خاطر پیدا کنید که بر روی تمامی جعبه ها نوشته ای وجود داشته باشد. لیست خود را دوباره چک نمایید.

     14. انتخاب یک باربری مناسب

شاید مهم‌ترین نکته در یک اثاث‌کشی دقیق و مطمئن، انتخاب یک باربری مناسب باشد. باید دقت کنید که هرچند بهینه‌سازی هزینه‌های اثاث‌کشی اهمیت دارد، اما هر ارزانی بی‌دلیل نیست و باید یک باربری مطمئن را از نحوه پاسخ‌گویی و البته هزینه معقول اعلام‌شده، شناسایی کنید.

باربری‌های حرفه‌ای معمولاً از انواع وسایل نقلیه با اندازه‌های مختلف بهره می‌برند و یک زمان‌بندی دقیق را به شما ارائه خواهند داد. در یک باربری مناسب، امکان جابجایی انواع لوازم به‌ تمامی مقاصد موردنظر شما وجود دارد. در واقع محدودیت در مقصد، وسیله نقلیه و یا شکل وسایل، می‌تواند نشانه‌ای ساده از ضعف باربری موردنظر باشد.

بهتر است پیش از انتخاب یک باربری، از ارائه خدماتی مثل بسته‌بندی وسایل اطمینان کسب کنید. در صورتی‌ که مقصد شما در دیگر شهر‌ ها قرار دارد، بیمه وسایل منزل نیز می‌تواند یک گزینه مناسب پیش رو باشد. یک باربری استاندارد، خدمات بیمه را نیز به شما ارائه خواهد داد.

در پایان با رعایت نکات ذکرشده در این مقاله و یک تعامل سالم با مدیریت و کارمندان باربری، می‌توان انتظار داشت تا یک اثاث‌کشی و جابجایی دقیق، سریع و آسان را تجربه کنید.


نحوه صحیح چیدمان خانه بعد از اسباب ‎کشی


نکات مفید برای اسباب کشی آسان

حالا دیگه با خیال راحت و بدون استرس منزل خود را همانطور که خودتان دوست دارید بچینید این شما هستید که باید احساس خوشحالی و راحتی داشته باشید پس وقت را تلف نکنید البته قبل از کار چند ساعتی به خودتان استراحت دهید تا انرژی خود را بدست آورید و ذهنتان آرام گید و بعد برای چیدمان هم برنامه ریزی کنید و خانه رویایی خود را بصورت رویایی بچینید

موفق و ارام و شاد باشید

مدیریت حمل و نقل وحید

ادامه مطلب


حمل اثاثیه وحیدبار

 • بسته بندی اثاثیه منزل
 • بهترین باربری اصفهان
 • اسباب کشی آسان
 • ماشین حمل اثاث
 • تعرفه حمل اثاثیه
 • وحید بار برای بسته بندی اسباب و وسیله های منازل و اداره ها  سعی می کند از بهترین کارتن ها استفاده کند ، کارتن هایی که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و در اثر جابه جا شدن و ضربه پاره نشده و سبب آسیب دیدن به وسیله های داخل کارتن نشود.

  هم چنین  در زمان بسته بندی کردن وسایل از چسب های پهن و محکم استفاده می کنیم و کارتن ها را با چسب به صورت محکم چسب مبزنیم .

  در بعضی مواقع نیز برای وسایل چینی و شکننده که در بار وجود دارد از پلاستیک  های حباب دار استفاده می کنیم .

  بسته بندی اصولی و استاندارد اسباب و وسایل باعث  می شود که از پاره شدن کارتن جلوگیری کند و این خود باعث می شود که به کار اسباب کشی سرعت بخشد و کارکنان راحت تر بتوانند کارتن ها را جا به جا کنند و اسباب کشی در مدت زمان کوتاه تری انجام گیرد . بسته بندی مناسب اسباب و وسایل باعث می شود از اتلاف وقت جلوگیری کند .

  البته باید این نکته را نیز  متذکر شد که اسباب کشی برای وسایل مختلف متفاوت است و در اسباب کشی وسایل شکننده و خرده ریز ها باید دقت زیادی کرد . در اسباب کشی وسایل شکننده و چینی ها باید حتما از پلاستیک های حباب دار استفاده کرد و از کارتن های مقاوم استفاده کرد .

  مردم اصفهان این روزها از خدمات شرکت های  باربری بسیار استفاده می کنند ما برای حمل بار در اصفهان و حمل اثاثیه منزل اصفهان به شما شرکت باربری وحید بار را توصیه می شود .

  لارم به ذکر است که بدانید اصول بسته بندی حرفه ای  را رعایت کردن در اسباب کشی مهم ترین اصلی است که در اسباب کشی به کار بردن آن از اهمیت بالایی برخودار است.

  ما مفتخر هستیم که طی خدماتی که توانسته ایم به مشتریان خود در شهر اصفهان ارائه دهیم به عنوان بهترین شرکت اسباب کشی در اصفهان شناخته شویم و خدماتی مطلوب را به همشهریان خود ارائه دهیم.

  وحید بار سعی کرده است برای رضایت خاطر مشتریان در زمینه ی اسباب کشی از بهترین بسته بندی استفاده کند چرا که  بسته بندی درامر اسباب کشی بسیار مهم است و در واقع رکن اساسی یک اسباب کشی موفقیت آمیز در گرو بسته بندی درست است و بسته بندی نیز مستلزم استفاده از کارتن های مقاوم ، پلاستیک های حباب دار و چسب های پهن است .

  هم چنین ما برای اسباب کشی و جابه جایی وسایل از پرسنلی که در این زمینه خبره هستند و از  تجربه و مهارت کافی برخوردار هستند استفاده می کنیم .از دیگر نکته هایی که ما را به بهترین شرکت اسباب کشی در اصفهان تبدیل کرده است ، بهره مند بودن از کارکنانی است که علاوه بر داشتن مهارت و تجربه در زمینه اسباب کشی دراصفهان  خوش اخلاق نیز هستند .

  شرکت وحید بار در قبال کلیه خدماتی باربری که ارائه  میدهد  به مشتریان خود ضمانت داده  و این باعث شده است که مشتریان با خیال راحت و آسوده کار جابه جایی و اسباب کشی خود را به ما محول کنند و به ما بسپارند .

  ما سعی کردیم برای همشهریان خود در اصفهان در زمینه ی حمل اثاثیه منزل اصفهان و اسباب کشی اصفهان بهترین خمات را ارائه دهیم و بهترین قیمت ها را برای مشتریان خود در نظر گرقفته ایم .

  هدف وحیدبار کسب رضایت مشتریان است و ما تمام تلاش خود را به کار برده ایم که به بهترین باربری در اصفهان تبدیل شویم  و پشتوانه ی اعتبار ما فعالیتی  است که به واسطه ی کار کسب کرده ایم .

  همه ی ما اصفهانی ها حداقل برای  یک بار هم که شده است  تجربه ی اسباب کشی در اصفهان را تجربه کرده ایم و می دانیم که اسباب کشی کاری  بسیار سخت و زمان بری  است و با خود خستگی های زیادی به همراه دارد، وحید بار همراه شماست تا به شما کمک کند که یک  اسباب کشی راحت را تجربه کنید .

  برای اسباب کشی بهتر است که وسایلی که کهنه و قدیمی  و به درد نخور است را به دور بریزیم چرا که وسایل اضافی را حمل و نقل و جابه جا کردن کاری گزاف و بیهوده است پس بهتر است از دست وسایل اضافی راحت شویم ، این کار حتی به زمان هم کمک  کرده و باعث می شود کار اسباب کشی در زمان کمتری انجام شود .

  پس برای یک اسباب کشی راحت بهتر است از دست وسایل اضافی و به درد نخور راحت شویم .

  از دیگر کارهایی که برای یک اسباب کشی راحت می توان انجام داد کمک گرفتن از شرکت های باربری است که در این زمینه از تجربه و مهارت کافی برخوردار هستند ، استفاده از یک شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان به شما کمک می کند تا بتوانید یک اسباب کشی راحتی را داشته باشید .

  ما به شما پیشنهاد میکنیم برای یک اسباب کشی راحت و آسان و بدون دغدغه و با خیالی راحت از یک شرکت  اسباب کشی در اصفهان کمک بگیرید .

  انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی یکی از مهم ترین قسمت حمل و جا به جایی اثاثیه است .که انتخاب وسیله ی مورد نیاز برای اسباب کشی توسط کارشناس شرکت خدمات باربری با توجه به وسیله ها و حجم و وزن اثاثیه ها مشخص می شود .وسیله هایی که وزن زیادی دارند را با ماشین های بزرگ جابه جا می کنند و وسیله های شکستنی را بهتر است با وانت یا نیسان جا به جا کنیم .

  از وظایف شرکت خدمات باربری ارسال ماشین حمل بار به مکان مورد نظر است .

  ماشین های حمل بار باید مجهز به نرده های آهنی باشد.

  همچنین بسیاری ازاین ماشین ها برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل و اثاثیه از موکت ، پتو به عنوان محافظ در بین اسباب و اثاثیه، کف و دیوارها استفاده می کنند .سر پوشیده بودن و سقف داشتن ماشین حمل بار هم بسیار مهم است .

  ماشین های حمل بار به دو دسته تقسیم می شوند ؛ ماشین های بزرگ و ماشین های کوچک

  ماشین های بزرگ شامل تریلی و کامیون است.

  ماشین های حمل بار کوچک عبارتند از : وانت بار ، نیسان بار و خاور

  شرکت خدمات باربری  وحید بار  که در استان اصفهان در زمینه ی اسباب کشی اصفهان در حال فعالیت است انواع ماشین های حمل بار را دارد و خدمات باربری خود را به مشتریان خود ارائه می دهد .هدف ما آسودگی خیال مشتری در زمان جابه جایی وسایل و اثاثیه است .

  همیشه بر سرتعرفه های حمل بار میان مشتری و شرکتی که ارائه دهنده ی خدمات باربری است  ، اختلاف نظر وجود دارد ، تعرفه های شرکت وحیدبار که به عنوان شرکت اسباب کشی در اصفهان در حال فعالیت است مطابق با استاندارهای و تعرفه ی اتحادیه ی باربری و اتوبار است .

  سعی ما در طی چند سال فعالیت در زمینه ی باربری رضایت مشتریان از خدماتی است که وحید بار ارائه می دهد و تمام تلاش ما این بوده است که بتوانیم بهترین خدمات را با بالاترین درجه ی کیفیت به مشتریان خود ارائه دهیم .

  شرکت باربری ما که به عنوان یک شرکت حمل بار در اصفهان در حال فعالیت است همواره تلاش کرده است که از بهترین کارگران که در زمینه ی حمل بار متبحر هستند ، استفاده کند و قیمت ها براساس تعرفه های تصویب شده باشد .

  ادامه مطلب


  کارگر اسباب کشی

  وحیدبار اصفهان با کارآزموده ترین کارگر اسباب کشی در اصفهان راحت ترین حمل اثاثیه منزل را برای شما به ارمغان می آورد

  09139779516

  حمل بار و اثاثیه منزل یه کار تخصصی میباشد

  که هم خاور یا کامیونت مخصوص اینکار باید باشد و هم کارگرآنبه این معنا که دیواره های خاورها باید کاملا موکت کاری شده باشند و حداقل 40 تا پتو برای جلوگیری از آسیب دیدگی و شکستگی داخل خاور موجود باشد

  کارگر اسباب کشی

  کارگر اسباب کشی در اصفهان هم باید متخصص اینکار باشد به این دلیل که هم بتواند وسایل حساس و شکستنی حمل کند

  و هم وسایل حجیم و سنگین از قبیل ساید، گاوصندوق، پیانو و شیشه ناهارخوری و مبلمان را جابجا نماید.

  در هر نقطه از اصفهان باشید فقط یک تماس با ما فاصله دارید.

  09139779516

  کارگران امر مهمی را در قسمت بسته بندی و جابجایی وسایل و اثاثیه بر عهده دارند و وحید بار با آموزش کارگران بصورت حرفه ای توانسته به یکی از حرفه ای ترین و  بهترین شرکت اسباب کشی در اصفهان تبدیل گردد

  بهترین شرکت اسباب کشی در اصفهان باید از کارگران باتجربه برخوردار باشد که وحیدبار توانسته در تمام امور بخصوص در امر استفاده از تجربه کارگران کارآزموده در اسباب کشی استفاده نماید

  ادامه مطلب


  تجهیزات بسته بندی و حمل اثاثیه منزل اصفهان

  برای اسباب کشی با پکیج کامل لوازم بسته بندی


  تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی و لوازم بسته بندی برای اسباب کشی به ما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن کلیه اثاثیه و وسایل منزل خود را بسته بندی کنیم. اگر از تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی حمل و نقل وحید استفاده کنیم هیچ اثاثیه بدون بسته بندی باقی نمی ماند زیرا وحید بار برای بسته بندی هر نوع اثاثیه از لوازم بسته بندی برای اسباب کشی مخصوص خود استفاده می کند. برای مثال با استفاده از تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی به راحتی می توانید:

  ظروف شکستنی و لوازم حساس
  وسایل تزئینی
  شیشه و آینه
  انواع لباس اعم از لباس های شب , مجلسی و کت شلوار
  مبلمان و انواع کمد و بوفه
  رختخواب
  و …
  را به خوبی بسته بندی نمایید. توصیه می کنیم برای داشتن یک اسباب کشی آسان و امن از بهترین تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی استفاده کنید. برای تهیه تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی و انواع لوازم بسته بندی وسایل برای اسباب کشی با شرکت های باربری تماس بگیرید.

  بسته بندی و حمل اثاثیه منزل اصفهان

  09139779516
  تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی استاندارد
  از مهم ترین لوازم و تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی می توان به:

  کارتن حمل بار 5 لایه برای اسباب کشی
  رگال لباس و کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس
  انواع بابل رپ یا ضد ضربه ها
  استرچ رپ یا سلفون و پلاستیک های حباب دار
  چسب پهن و محکم
  به همراه سایر تجهیزات بسته بندی و حمل اثاثیه منزل برای اسباب کشی و لوازم بسته بندی برای اسباب کشی شامل ماژیک , برچسب و لیبل و … اشاره کرد.

  لوازم بسته بندی برای اسباب کشی با حمل و نقل وحید
  اتوبار و باربری وحید بار کلیه لوازم بسته بندی برای اسباب کشی مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می دهد.  این شرکت انواع کارتن حمل بار 5 لایه با مقاومت بالا را برای بسته بندی وسایل حساس ارائه می نماید. قیمت مناسب تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی وحیدبار و کیفیت بالای آن باعث شده است که با به کارگیری آنها بتوانید یک اسباب کشی آسان و مدرن داشته باشید و به هیچ گونه لوازم بسته بندی برای اتوبار حرفه ای از شرکت های دیگر نیاز نداشته باشید. از مهم ترین لوازم بسته بندی برای اسباب کشی و تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی در وحیدبار

  وکیوم 100 متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون ) – چسب پهن
  وکیوم 20 متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون ) – چسب پهن
  آن است. همچنین کارتن حمل بار 5 لایه در این شرکت از دیگر لوازم بسته بندی برای اسباب کشی بسیار کاربردی و ضروری است. کلیه لوازم بسته بندی برای اسباب کشی با کیفیت بوده و کارگران اسباب کشی کار خود را به نحو احسنت به انجام می رسانند فروش لوازم بسته بندی اثاثیه و تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی توسط اتوبار وحیدبار با بهترین قیمت انجام می شود. جهت خرید لوازم بسته بندی برای باربری با شماره 09139779516 در تماس باشید

  ادامه مطلب